Εργοστασιακές ρυθμίσεις burnit comfort 25 kw fumis

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170213 από Yiannisx3
Καλημέρα σε όλους είμαι κάτοχος μίας burnit comfort 25 kw με το κοντρόλ της fumis άλλαξα μόνος μου πρόσφατα μοτέρ κοχλία τροφοδοσίας έβαλα ένα της mellor αντίστοιχων στροφών που διάβασα στο forum από τον κύριο Πήχα έχω όλα τα manual όμως δεν αναφέρουν πουθενά τις εργοστασιακές ρυθμίσεις αν κάποιος τις έχει θα μπορούσε να μου τις στείλει; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Last edit: 4 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Yiannisx3.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170214 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΜΟΤΕΡ ΚΟΧΛΙΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΠΑΛΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ Ε Κ Τ Ο Σ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΛΑ...ΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΤΕΡ ΣΕ ΣΤΡΟΦΕΣ RPM Η ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΣΚΑΛΙΣΕΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170217 από Yiannisx3
Μοτέρ έβαλα ίδιων στροφών της mellor μετά από post δικό σου που διάβασα στο φόρουμ. Εδώ και 1.5 χρόνο καιω το πέλλετ της kastomonu life pellet χωρίς κανένα πρόβλημα όμως η τελευταία παρτίδα αφήνει πολύ κλινκερ το ίδιο συμβαίνει και με άλλον που το καίει εδώ στη Κομοτηνή και ο ίδιος ο πωλητής μου είπε πως έχει δεχθεί πολλά παράπονα και από άλλους πελάτες. Σκαλισα την σόμπα όπως λες όμως είχα την σιγουριά διότι είχα γράψει ολες τις εργοστασιακές ρυθμίσεις όταν ο fokion μου είχε μάθει πώς να μπαίνω στο κρυφό μενού για να ρυθμίσω το άνοιγμα και κλείσιμο του κυκλοφορητή όμως δεν μπορώ να βρω το χαρτί και έχω σαλταρει καθώς κατέβασα και το manual της Auriga που τις αναφέρει απλώς δεν ξέρω αν οι τιμές είναι ίδιες με της δικής μου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170218 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Δοκιμασε τες και δες πιστεύω κάποια στιγμή ο Φίλων να σου απαντήσει ΑΛΛΑΞΕ ΠΕΛΛΕΤ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑ .ΓΡΑΨΕ ΕΝΑ ΕΜΑΙΛ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170219 από Yiannisx3
Κώστα σε ευχαριστώ πολύ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170220 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Δες εμαιλ και πες μου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ