Τεχνικό εγχειρίδιο για πίνακα micronova

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #142283 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΓΙΩΡΓΟ ειναι οι ιδιοι το pr11=20-30"=χρονος που οταν κανει αλλαρμ να μπει σε διαδικασια σταματηματος και να χτυπησει η σειρηνα.pr12=30-40"=χρονος καθαρισμου δοχειου καυσης.οσο για pr23 εως pr27= οι στροφες μοτερ φυσιτηρα στην επιλεγμενη ισχυγια P1=pr23=8OU=800στροφες,giaP2=pr24=85U=850στροφες,γιαP3=pr25=90U=900,γιαP4=pr26=95U=950,γιαP5=pr27=95U=900.δεν μπορει να ειναι στα αλλα ιδια και να διαφερει σε αυτες τις παραμετρους!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: κοιτα η βγαλε την πλακετα μια φωτο κατω απο τη φισα CN4 γραφει τον κωδικο της πλακετας COD.I023_5 ΔΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ







ΘΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΟΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #142287 από geokatsa
κωστα καλησπερα.η πλακετα μου ειναι η 1050 απο τις προτες που κυκλοφορισαν σε μοντελα,οπος ecospar callena.στην δικια μου εχει για παραδυγμα 9 σκαλοπατια ισχυς.εχω κανη κατι ριθμισης οσ προς τους χρονους ριψης πελλετ και στοφον αερα και ιδα οικονομια στα πελλετ,απο 50 κιλλα την νμερα στα 38 περιπου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #142288 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΤΟΤΕ φιλε πραγματι κατι διαφορετικο θα εχει.δεν εχω μανιουαλ απο αυτη την πλακετα.δεν βρηκες τιποτα στο GOOGLE?απο κει που ειχες παρει το λεβητα δεν εχουν τιποτα απο μανιουαλ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #142289 από geokatsa
απο το manual τα μισα τα βρηκα, τα μισα τα μαντεψα ,οποτε με μηναν τα 5 με 6 και ολλα καλλα στο τελλλος.εγω τωρα με θερμοκρασια 4 εωσ 11 σημερα καιω 38 κιλλα την ημερα σε 200 τετρ στην ΔΡΑΜΑ με 23β μεσα,εσει τι καις,για να εχω μια εικονα και απο αλλους...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #142291 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
μπες εδω στο φορουμ λεβητες PROGGETTO PELLET η VESTA 40KW και θα δεις πολλα εκει και θεμα καθαρισμων και τεχνικων πραγματων και καταναλωσεις.τα λεμε παλιπρεπει να φυγω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173087 από nanoreef
Καλησπέρα σας, έχω μια σόμπα laminox marachiara 12kw 10 είναι εδώ και 8 χρόνια θέλω να επανέλθει στης εργοστασιακες ρυθμίσεις, υπάρχει τρόπος. Με Εκτίμηση Κωνσταντίνος Ναύπακτος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.101 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ