Ρυθμίσεις kalor lara

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #175176 από no good
Απαντήθηκε από no good στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara
Εμείς δεν μιλάμε για καναλατη . Για αετοθερμη λεμε. Αλλά επειδή είσαι ευχαριστημένος, εγώ την έχω 2 μήνες την δική μου απλή και ρυθμισμένη από καλό μάστορα. Την πήρα 1.200 εύρο. Την πουλάω 900. Με τα 2 χρόνια της εγγύησης σε ισχύ. Πες μου που να στη στείλω.
Last edit: 2 Χρόνια 3 Μήνες πριν by no good.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #175178 από Αβραάμ
Απαντήθηκε από Αβραάμ στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara
Φίλε pasxali ναι αν μπορείς να μου στείλεις τις ρυθμίσεις για να δω τις διαφορές θα σου ειμαι ευγνώμων.. Αυτό είναι το email μου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #175179 από Αβραάμ
Απαντήθηκε από Αβραάμ στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara
Όσο αφορά τη σόμπα νομίζω ότι είναι μια πολύ ποιοτικη σόμπα.. Τώρα για την απόδοση σίγουρα είναι πολλοί οι παράγοντες για να δουλέψει σωστά όπως η μόνωση, οι απώλειες, πόσες ώρες τη καις και σίγουρα η τιμή του πελλετ που πλεον δεν είναι εκεί που ήταν πέρυσι..το ότι τη πουλάει κάποιος δε πα να πει ότι η σόμπα είναι μουφα.. Απλά δεν κάνει για τη δικιά του περίσταση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175280 από klaipelas
Απαντήθηκε από klaipelas στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara
Κατοχος και εγω της ιδιας σομπας. Μπορει καποιος να αναφερει σε πιο μενου πηαινεις για να ανεβάζεις η κατεβάζεις sec πέλλετ και τον αέρα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175281 από klaipelas
Απαντήθηκε από klaipelas στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara

Γειά σας και καλή χρονιά με υγεία.. Ανεβάζω τις ρυθμίσεις που έχω από kalor lara12 και θα ήθελα αν έχει κάποιος την ίδια σόμπα με άλλες ρυθμίσεις και θετικά αποτελέσματα ή να μου πει κάποιος αν αυτές οι ρυθμίσεις είναι εντάξει( είναι εργοστασιακές) απλά μου φαίνονται πολυ χαμηλές.. Η καμινάδα είναι στο συνολο 2.5 μέτρα. Μισό μετρό οριζόντιο μετά παει σε ταφ συστολικο και γίνεται από 80 120 και συνεχίζει άλλα δυο μέτρα κάθετα.. Ευχαριστώ κάθε βοήθεια θα είναι χρήσιμη.. 
Aπο που ειδες αυτες τις ρυθμισεις να τις συγκρινω με τις δικες μου.
 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175295 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara
''ΜΗ ΒΑΖΕΤΕ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΤΙΣ ΚΑΜΙΝΑΔΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ """"!!!!!!!!!ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΕΙ ΕΙΧΑΜΕ 2  ΩΡΑ ΝΑ ΤΗ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΗ ΣΟΜΠΑ!!!!!!!""""ΘΑ ΕΠΕΡΝΕ  ΦΩΤΙΑ🔥🔥🔥""""""  ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ!!!!!!ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ Η ΑΠΟ ΤΟ YOU TUBE  η ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ !!!!!ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ """"ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ""""" !!!!!!!!!!!!ΤΑ ΦΩΝΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!!!ΒΡΕΣ ΤΕ ΜΕ ΕΔΩ www.facebook.com/kostas.pixas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ