Ρυθμίσεις kalor lara

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175323 από Αβραάμ
Απαντήθηκε από Αβραάμ στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara
Αυτές είναι οι εργοστασιακές ρυθμίσεις μου τις στείλανε από την kalor και είδα ότι αυτές έχει και η σόμπα μου.. Εχω στείλει πιο πανω και το χώρο που είναι η σόμπα και την καμινάδα.. Όποιος έχει άλλες ας στείλει, δεν θα τις βάλουμε κατευθείαν έρευνα κάνουμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175582 από klaipelas
Απαντήθηκε από klaipelas στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara
Εγω μετα τις ρυθμισεις με τη βοηθεια του μαστερ απολαμβανω πραγματικα τη σομπα. Η φλογα ειναι αψογη και η αποδοση της πολυ καλυτερη απο πριν. Πρωτη φορα μετα απο 16 ωρες λειτουργιας το τζαμι ηταν ακομη καθαρο. Το ποτηρακι δεν ειχε ιχνος υπολλειματων και το πελλετ καιγεται οπως πρεπει. Κωστα σε ευχαριστω πολυ για την καθοδηγηση σου. Να εισαι καλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175584 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara
Να σαι καλά φίλε όλα ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΕΙΣ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΧΩΡΟ !!!ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΗΝ "ΣΚΑΛΙΖΕΤΑΙ"  ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ Η YOUTUBE Η ΕΠΕΙΔΗ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΤΕ!!!ΟΙ VERSION ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΙΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ!!!!! ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ""ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΓΝΩΣΊΑ""""
Last edit: 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175586 από Αβραάμ
Απαντήθηκε από Αβραάμ στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara
Καλησπερα... Εχω γράψει στο πρωτο μήνυμα το είδος της εγκατάστασης και το χώρο που είναι η σόμπα και δείχνω και τις ρυθμίσεις που έχει η σόμπα.. Ρώτησα αν υπάρχει περιθωριο βελτίωσης.. Ξέρω να μπαίνω στο κρυφό μενου. Μπορουμε να κάνουμε κάτι για την περιπτωση μου;;;;ότι άλλη πληροφορία θέλετε ρωτήστε με.. Απλά ρωτάω για να ξέρω αν αξίζει να ασχοληθώ με το ζήτημα βελτίωσης της απόδοσης ή όχι..ζηταω βοήθεια από εδώ μέσα λόγω εμπειρίας που υπάρχει μέσα στο φόρουμ.. 
 
Last edit: 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Αβραάμ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175592 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara
Προσωπικά σου εχω απαντήσει από την ώρα που έχεις ανεβάσει ρυθμίσεις !!!ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΠΕΡΝΕΙ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΣΥΣΚΕΥΗ ΝΟΜΙΖΩΝΤΑΣ ΟΤΙ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ""ΘΑ ΠΥΡΟΒΟΛΑΕΙ""" ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!!!ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΨΑΧΝΕΤΑΙ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΙ ""ΓΑΜΙΕΜΑ......ΤΕ 2 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΣΚΕΥΗ!!!!!!ΤΟ ΛΕΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ "ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ"!!!!!!ΑΥΤΑ ΨΑΞΕ ΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΟ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΟΥ ΑΝ ΒΡΕΙΣ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΑΝ ΚΑΙ """"ΦΥΣΙΚΑ ΓΝΩΡΙΖΩ"""" .ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175593 από Αβραάμ
Απαντήθηκε από Αβραάμ στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara
ΦΙΛΕ ΚΩΣΤΑ ΕΓΩ ΖΗΤΑΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ,ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΒΡΕΣ ΤΑ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΝΩΣΕΙΣ ΔΙΝΩ,ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΤΟΜΕΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΠΑΤΑΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕΣ.. ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..ΑΝ ΚΑΤΙ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ.. ΞΕΡΩ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.. ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.. 
Last edit: 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Αβραάμ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ