Σομπα πελλετ 10 kw

Περισσότερα
2 Χρόνια 8 Μήνες πριν #173242 από Ιωάννης Γαλανακης
Καλησπέρα σας. Θα ήθελα την άποψη σας που μου συνέβη πρόσφατα. Αγόρασα τέλος Ιανουαρίου μια σομπα  πελλετ 10 kw από Θεσσαλονίκη, για τρεις μήνες δούλευε μια χαρά. Τέλος Απριλίου πήγα να την ανάψω και ξαφνικά πέφτει η ασφάλεια του πίνακα ηλεκτρικού, την ανεβάζω πάω να την βάλω μπρος και δεν έδινε φλόγα. Μιλάω με τον κατασκευαστή και μου λέει ότι είναι αντίσταση. Μου έδωσε μια καινούργια αλλά δεν την άλλαξα, γιατί πλησίαζε το τέλος του χειμώνα και όσο χρόνο έμεινε την άναβα χειροκίνητα(με λουκούμι). Εχθές ήρθε ο τεχνικός για να κάνει την ετήσια συντήρηση και του είπα βάλε και την νέα αντίσταση. Την αλλάζει και μου λέει η παλιά ράγισε σε 2 σημεία. Πάει να την βάλει στο ρεύμα και ξαναπέφτει η ασφάλεια, μιλάει με τον κατασκευαστή και μου λέει ότι κάηκε η πλακέτα. Το θέμα είναι ότι αυτός δεν αναλαμβάνει την αλλαγή της πλακέτας και μου είπε ότι φταίω εγώ!! Τι μου συμβουλεύετε;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 8 Μήνες πριν #173243 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σομπα πελλετ 10 kw
Τι μάρκα είναι η σόμπα ?βάλε μια φωτό το ταμπελακι πίσω μέρος και την οθόνη του ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ.μπορουμε να μιλήσουμε αν θες γράψε ένα εμαιλ σου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 8 Μήνες πριν #173244 από Ιωάννης Γαλανακης
Απαντήθηκε από Ιωάννης Γαλανακης στο θέμα Σομπα πελλετ 10 kw
Καλημέρα σας ,η σομπα είναι της εταιρείας My therm και την αγόρασα από έμπορο στην Σινδο 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 8 Μήνες πριν #173245 από Ιωάννης Γαλανακης
Απαντήθηκε από Ιωάννης Γαλανακης στο θέμα Σομπα πελλετ 10 kw
Το email είναι.    Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 8 Μήνες πριν #173246 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σομπα πελλετ 10 kw
Δες εμαιλ σου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.059 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ