Σβήνει ο ανεμιστήρας καυσαερίων με το UPS

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #172815 από RasBilly1983
Οπότε τι είναι καλό να κάνω; Προσωπικά θα ήθελα περισσότερο να γλιτώνω τις στιγμιαίες διακοπές ρευματος ώστε να μην σβήνει απότομα η σόμπα και να μην χρειάζεται να επακολουθήσει η όλη διαδικασία του ανάμματος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #172816 από dimlyk
Όταν το μοτέρ μένει κλειστό για 2 λεπτά πχ δεν σβήνει η σόμπα;... Δεν βγάζει αλαρμ;


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #172817 από RasBilly1983
Δεν έχει τύχει ακόμα τόσο πολύ. Μάξιμουμ καμιά 20αρια δευτερόλεπτα και πολλά μπορεί να λέω. Θέλω να το προλάβω και να ξέρω πως να αντιδράσω. Έχω και μεγαλύτερο UPS απ αυτό που έδειξα και λέω να δοκιμάσω και εκεί να δω αν γίνεται.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #172818 από dimlyk
αφου εχεις δοκιμασε και στο αλλο δεν εχουν την ιδια κυματομορφη τασης τα 2 οποτε μπορει να δουλεψει ...ειναι λιγο θεμα τυχης η συνεργασια μοτερ και ups καποια δουλευουν καποια οχι


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #172819 από RasBilly1983
Τέλεια. Ευχαριστώ παρά πολύ. Μόλις το δοκιμάσω θα ανεβάσω το αποτέλεσμα ώστε να γνωρίζουν και οι υπόλοιποι αν γίνεται δουλειά ή όχι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #172854 από RasBilly1983
Καλησπέρα ομάδα. Σε συνέχιση του παραπάνω προβλήματος που έθεσα. Έχω έναν δεύτερο σταθεροποιητή BITMORE με μέγιστη ισχύ 1200VA / 600w. Διπλάσιο δηλαδή απ το άλλο που έχω. Σύνδεσα λοιπόν την σόμπα, έκοψα το ρεύμα και η σόμπα συνέχισε να δουλεύει κανονικά. Προφανώς το προβλημα ήταν ότι δεν επαρκούσε ο σταθεροποιητής. Δεν γνωρίζω βέβαια γιατί με την προηγούμενη πλακέτα δούλευε κανονικά με το μικρό UPS αλλά όπως και να έχει η δουλειά έγινε με το μεγάλο και είμαι καλυμμένος. Σας ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ