Σομπα πελλετ αεροθερμη qlima fiorina 74s αποριες

Περισσότερα
4 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν - 4 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #172772 από John s
Καλημερα κυριε Κωστα εχω αγορασει μια Σόμπα πέλλετ QLIMA FIORINA 74 8,24 kW προ τριετιας και εχω αποφασισει να την συντηρω μονος μου καθως οι κυριοι ηθελαν 50 ευρω για την συντηρηση της.
Το κρυφο μενου της σομπας δεν το εχω, εχω κανει reset to service μετα απο συντηρηση που εκανα ο ιδιος.
Οτιδηποτε πιστευετε οτι θα μπορουσε να μου φανει χρησιμο για το συγκεκριμενο μηχανημα θα σας παρακαλουσα να μου το στειλετε
Ευχαριστω.
Last edit: 4 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν by John s.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν - 4 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #172773 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Και λίγα σου είπανε!!!!!ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΥΝΗΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΡΗΚΕΣ ΣΤΟ ΜΕΣΣΕΤΖΕΡ ΔΕΣ ΤΟ..Η ΚΑΘΕ ΣΥΣΚΕΥΗ ΘΕΛΕΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ YOUTUBE Η ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΚΆΠΟΙΟΣ!!!ΔΕΝ ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΣΟΥΝ ΣΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΩ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΕΔΩ ΘΑ ΜΠΛΕΞΕΤΕ!!!!!
Last edit: 4 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": John s

Περισσότερα
4 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #172849 από efipap
Απαντήθηκε από efipap στο θέμα Σομπα πελλετ αεροθερμη qlima
καλησπερα,εχω τη σομπα εδω και 2 χρονια ,μπουκωσε στην καμιναδα ,και εβγαλε σφαλμα στην οθονη,ηρθε τεχνικος την καθαρισε αλλαξε αισθητηρες καπναεριων και πρεσοστατη αλλα συνεχιζει να βγαζει σφαλμα.μηπως ξερει καποιος τι πρεπει να κανω?

Περισσότερα
4 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #172855 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Ήδη με πήρε τηλ και ο ΚΩΣΤΑΣ και εσύ και έχω ενημερώσει .αλλά μάλλον κάπου το ΧΑΝΟΥΜΕ!!!!!!!

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.142 δευτερόλεπτα