Γνώμες για σόμπες πέλλετ από το Praktiker

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139518 από johann
Καλημέρα σας, τι γνώμη έχετε για τις σόμπες πρακτικερ?
Απόδοση, ποιότητα κατασκευή, εξυπηρέτηση σε σέρβις τόσο σε εγγύηση τόσο και εκτός.
Ο ζεστός αέρας βγαίνει με βεντιλατερ η όχι?

John Lambrakis
email: lambrakisjohn at hotmail.com
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139521 από mastoras
Η τιμή δέλεαρ είναι πολύ καλή, επίσης και οι πολλές άτοκες δόσεις, που έτσι θα μπορεί να ζεσταθεί και ο φτωχός.

Αλλά μερικές φορές όλα αυτά προνόμια μπορούν να γυρίσουν σε βάσανα.

Ενα μηχανικό-ηλεκτρονικό προϊόν πρέπει απαραίτητα να υποστηρίζεται τουλάχιστον για μια δεκαετία από ανταλλακτικά.

Μάθε ποια εταιρία το εισάγει, πόσο σχετική είναι στο θέμα της θέρμανσης, πάρε λίστα με τα ανταλλακτικά και τις τιμές τους, και έλα να το συζητήσουμε.

Μια σόμπα δεν είναι ηλεκτρικό σίδερο που έκανες την δουλειά σου, χάλασε και το πέταξες. Την σόμπα θα την έχουμε για πάντα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": electron

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139522 από electron
Την ιδια απορια εχω και εγω, καθως θελω να συμβουλέψω ενα συγγενικό μου προσωπο που θελει να προβει στην αγορα μιας αεροθερμης σομπας, και δεν θελω να παρει καμια "πατατα" και να ταλαιπωρηθεί μετα, αλλα και πανω απο ολα να μην πετάξει τα λεφτα γιατι οι εποχες ειναι πολυ δύσκολες. Βασικα εγω θα προτιμουσα η αγορα να γινει απο κάποιο καταστημα πιο "εξειδικευμένο" σε οτι αφορα τα συστήματα θέρμανσης και φυσικα να υπαρχουν και τα ανταλλακτικά αλλα και η υποστήριξη (βασικο!).Θα παρακαλούσα τον φιλο @johann αν μαθει κατι για αυτες τις σομπες του Praktiker να μας το γραψει εδω ωστε να ενημερωθούν και οι υπολοιποι φιλοι που ενδεχόμενος μπορει να τους ενδιαφέρουν οι ενλογο σομπες.


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139526 από johann
ο ενδιαφερομενος που εβαλα το ποστ 8α παει στο πρακτικτερ ηρακλειου την πεμπτη ( αν δεν αλλαξει κατι),
παρακολουθει το θεμα και οτι γραφετε 8α τα ρωτησει.
αναμενουμε και 8α κανω αναρτηση.

John Lambrakis
email: lambrakisjohn at hotmail.com

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139533 από Fokion
Θεωρω οτι θα ειναι μια βερσιον καποιας κινεζικης....
Απο οτι εχω καταλαβει σε 2 χρονια τωρα με 2 κινεζικες στη κατοχη μου ( με αψογο αντιπροσωπο δε το συζητω) τα οποια εξαρτηματα ειναι "εναλλαξιμα" μεταξυ τους...

Ασε δε που τα 3 βασικά εξαρτηματα ειναι κοινοτατα ( τα 2 ανεμιστηρια και το "πουρο" εναυσης ) που το βρισκεις ευκολα...
Ποσο δε οταν τα περισσότερα προβληματα δεν ειναι τεχνικά αυτα καθαυτα (=βλαβες) αλλα ΚΑΚΗΣ τοποθετησης και ΑΓΝΟΙΑΣ ρυθμισης...

ΥΓ
ναι απο οτι δειχνει ο ζεστος αερας βγαινει με βαντιλατερ

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139589 από panagiotis

johann έγραψε: Καλημέρα σας, τι γνώμη έχετε για τις σόμπες πρακτικερ?
Απόδοση, ποιότητα κατασκευή, εξυπηρέτηση σε σέρβις τόσο σε εγγύηση τόσο και εκτός.
Ο ζεστός αέρας βγαίνει με βεντιλατερ η όχι?

κοιτα να δεις εγω εχω μια υδραυλικη σομπα νερου φθηνη σκοπιανης προελευσης και παει μια χαρα μεχρι τωρα 3χρονια, μην περιμενεις απο σερβις τιποτα αμα δεν ασχοληθεις εσυ με την σομπα σου κανενας απο αυτους που πουλανε τις πελλετ σομπες ξερει τιποτα ,ειναι μεχρι να στην πουλησουν.Αν εχεις μερακι οκ και με λιγα λεφτα κανεις θαυματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ