Αερόθερμη σόμπα pellet Adler 7kW

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109737 από stelios_STI
Απαντήθηκε από stelios_STI στο θέμα Αερόθερμη σόμπα pellet Adler 7kW
Δεν νομιζω να στερησα το δικαιωμα λογου απο κανεναν φιλε μου. Αλλα ε οχι η αποψη να ειναι σαν την κλ@νια και να την πεταμε στο ασχετο.... πιστευω καταλαβαινομαστε.

και θα μπορουσες να πεις "ξες φιλε δεν την ξερω την σομπα, αλλα παρε ενα ταδε λινκ ή ψαξε να δεις την ταδε σομπα γιατι την εχει πολυς κοσμος και ειναι ευχαριστημενος" τοσο απλο ειναι.

Η γνώση έχει αξία όταν τη μοιράζεσαι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109739 από Panos
Απαντήθηκε από Panos στο θέμα Αερόθερμη σόμπα pellet Adler 7kW
...και αυτό σωστό....πάντως με καλή θέληση δίνουμε λύσεις που λύνουν τα χέρια σε πολλούς άσχετους (πρώτος άσχετος εγώ, που βρήκα το φως μου, σε αυτό το φορουμ) έστω και μέσα από πολλές διαφωνίες ...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stelios_STI

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109772 από trelos_panos
Απαντήθηκε από trelos_panos στο θέμα Αερόθερμη σόμπα pellet Adler 7kW
Στέλιο συγνώμη λοιπόν αν σου χάλασα το θέμα,όχι λοιπόν,ούτε που την έχω ακούσει αυτή τη μάρκα και ούτε ποιοτική μου φαίνεται.Να είσαι πιο ευγενικός,τα φόρουμ είναι για ανταλλαγές απόψεων,αν θες τη διαβάζεις κι αν δε θες δε τη διαβάζεις.Γιατί έτσι θα μπορούσε ο καθένας να σου πει...άσε μας με αυτή που κοιτάς να πάρεις και να σε ειρωνευτεί και να σε απογοητεύσει.
Επίσης,δεν είναι λογικό να σου πει κάποιος "πάρε αυτή γιατί την έχει αρκετός κόσμος" γιατί πολύ απλά δεν έχουμε όλοι την ίδια τσέπη.Από τη μεριά του ο καθένας όπως θέλει τα βλέπει!

Τέλοσπάντων,και πάλι σου ζητώ συγνώμη αν θεωρείς ότι σου χάλασα το θέμα.

Καλή επιλογή
Last edit: 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν by trelos_panos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109783 από stelios_STI
Απαντήθηκε από stelios_STI στο θέμα Αερόθερμη σόμπα pellet Adler 7kW

trelos_panos έγραψε: Στέλιο συγνώμη λοιπόν αν σου χάλασα το θέμα,όχι λοιπόν,ούτε που την έχω ακούσει αυτή τη μάρκα και ούτε ποιοτική μου φαίνεται.Να είσαι πιο ευγενικός,τα φόρουμ είναι για ανταλλαγές απόψεων,αν θες τη διαβάζεις κι αν δε θες δε τη διαβάζεις.Γιατί έτσι θα μπορούσε ο καθένας να σου πει...άσε μας με αυτή που κοιτάς να πάρεις και να σε ειρωνευτεί και να σε απογοητεύσει.
Επίσης,δεν είναι λογικό να σου πει κάποιος "πάρε αυτή γιατί την έχει αρκετός κόσμος" γιατί πολύ απλά δεν έχουμε όλοι την ίδια τσέπη.Από τη μεριά του ο καθένας όπως θέλει τα βλέπει!

Τέλοσπάντων,και πάλι σου ζητώ συγνώμη αν θεωρείς ότι σου χάλασα το θέμα.

Καλή επιλογή


Οχι Πανο μη ζητας συγγνωμη δεν χαλασες κανενα θεμα. Και δεν θεωρω οτι ειμαι αγενης με το να λεω να καποιον να μην "ξεφευγει" απο το θεμα.
Αυτο που πειραξε ειναι οτι απο ενα λινκ βγηκαν "συμπερασματα" (και οχι αποψεις) οτι θα την παρω μεσω ιντερνετ και ειναι ακριβη και δεν θα εχω επαφη με πωλητη κτλ...
Λοιπον και για να τα λεω ολα η σομπα ειναι στο χιλιαρικο με την επενδυση γραφιτη σε μαγαζι 500μ απο το σπιτι μου. Αλλα το θεμα δεν ειναι ποσο κανει (που ξες μπορει να σηκωνει η τσεπη μου βρε αδερφε :woohoo: ) , ή αν σου "φαινεται" εσενα μη ποιοτικη (!).

Εγω αυτο που ρωτησα εξ'αρχης ειναι εαν απο καποιον υπαρχει εμπειρια ως προς την λειτουργηκοτητα της.

Υ.Γ. παιδια αν τοσο πολυ φανηκα αγενης και θιχτηκατε σας ζηταω συγγνωμη δεν ειχα καμια προθεση. ισως απλα περιμενα μια ξεκαθαρη απαντηση ως προς τη σομπα. ειρηνη ημιν παμε παρακατω :)

Η γνώση έχει αξία όταν τη μοιράζεσαι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.092 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ