Πρόβλημα δυσλειτουργίας αερόθερμης σόμπας Αngela ΤΑ 12

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169860 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169862 από Giokkos
Γειά σας έχω έχω την angela TA 16kw την έχω 5 χρόνια και φέτος άρχισε να μου κάνει κάποιες ιστορίες με αλαρμ καύσης Α06 είναι καθαρισμένη καλά στους αισθητήρες του αέρα αντίστασης κλπ αλλά μάλλον θέλει κάποιες αλλαγές στις ρυθμίσεις, υπάρχει κάποιο εγχειρίδιο με κάποιες ρυθμίσεις σωστής λειτουργίας; Το email μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169865 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Δες εμαιλ αν σε βοηθαει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170984 από patsakoni
Γειά σας και από εμένα έχω την eco spar solara 6kw μου παρουσιάζει το εξής θέμα : Όταν την πατάω να ανάψει ενώ γράφει load wood δεν κατεβάζει πελλετ δεν δουλεύει ο κοχλιας, μπορεί να περιμένω κάνα 20λεπτο μέχρι που να μου βγάλει alarm no fire. Αν την σβήσω και την ξανά ανάψω δουλεύει κανονικά. Μπορεί κάποιος να μου πει τι μπορεί να φταίει γτ αν θέλω να την προγραμματισμό να ανάψει μόνη της δεν θα ρίχνει πελλετ αν δεν την επανεκκίνησω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170985 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΚΑΘΑΡΙΣΕ πρωτα καμιναδα ανοιξε βεντιλατερ καυσαεριων καθαρισε σωληνακι υποποιεσης και ακρο που μπαινει στο μοτερ καυασαεριων .αν δεν μπορεις πες μου ποια περιοχη εισαι να σου πω αν ξερω καποιον ,υπαρχουν ανθρωποι που τα κανουν.πολλα προβληματα ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ Η ΛΥΣΗ ΤΟΥΣ !!!!!!!!!!!!ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΩΣΤΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170987 από patsakoni
Ευχαριστώ πολύ για την πρώτη απάντηση. Να ρωτήσω και κάτι άλλο το stop fire για πιο λόγο το κάνει για καθαρισμό η γτ έφτασε την θερμοκρασία ζήτησης;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ