Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53066 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Απ: Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

mastoras έγραψε: Μετά το φετινό φιάσκο με τα υγρά ξύλα που γέμισε όλη η Ελλάδα, η λύση της μπριγκέτας είναι μονόδρομος.

Θα την κάνω χρήση και εγώ για πρώτη φορά. Ελπίζω να μου αρέσει, να πετάξει την πίσσα από τον λέβητα που αποφάσισα να μην τον ξανακαθαρίσω χειροκίνητα ποτέ πλέον. Οτι θέλει ο κερατάς ας δώσει..... από θερμοκρασία εννοώ. :lol:

Τα ξύλα που άρχισα να καίω εδώ και δύο ημέρες, δεν αφρίζουν απλά από το νερό που έχουν, αλλά σφυρίζουν σαν τρένο τα ρημάδια.

Γαύρος σου λέει ο άλλος, ο καλύτερος. Οξιά η φουριόζα, μεσές ο πολλά βαρύς.

Ελπίζω μετά τα πρώτα καψίματα της μπριγκέτας, να φορέσω και εγώ ένα μπλουζάκι σαν και εκείνα που φορούσαν τα κοριτσάκια σε ένα μπαρ το καλοκαίρι στην Μύκονο, που έγραφε " Σαν την ........ δεν έχει" :lol: :lol:

Θα καλομάθεις και μετά δεν θα θες να καις ξύλα ;)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53289 από Nikolai
Απαντήθηκε από Nikolai στο θέμα Απ: Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
Μίλησα σήμερα με το τμήμα χημικών μηχανικών του ΕΜΠ και δυστυχώς μου είπαν ότι το μόνο που μπορούν να δουν ειναι η περιεκτικότητα σε υγρασία...Αν κάποιος γνωρίζει που αλλού μπορώ να απευθυνθώ ας ενημερώσει...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53814 από smaragdenios
Απαντήθηκε από smaragdenios στο θέμα Απ: Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
Καλησπερα σ'ολους σας.
Με αφορμη τα σχολια μελων του φορουμ για τα προιοντα της BIOMAC που πουλαει η εταιρια μου(μοναδικη προς το παρον στην Αθηνα με εδρα στην Βουλα)θα ηθελα να ερθω σ'επαφη με τον διαχειριστη του (φορουμ)για καποια προσφορα σ'ολα τα μελη του.
Bestpellet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53817 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Απ: Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

smaragdenios έγραψε: Καλησπερα σ'ολους σας.
Με αφορμη τα σχολια μελων του φορουμ για τα προιοντα της BIOMAC που πουλαει η εταιρια μου(μοναδικη προς το παρον στην Αθηνα με εδρα στην Βουλα)θα ηθελα να ερθω σ'επαφη με τον διαχειριστη του (φορουμ)για καποια προσφορα σ'ολα τα μελη του.
Bestpellet

Στείλτε ένα email με την προσφορά σας στο forum[παπάκι]energ[τελεία]gr! :)
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #56338 από ostrovo
Απαντήθηκε από ostrovo στο θέμα Απ: Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
Καλησπέρα παιδιά,
Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι εδώ και δυο μέρες χρησιμοποιώ πέραν του ξύλου στο τζάκι μου (LEDA VIDA 88W) και μπριγκέτα ξύλου την οποία προμηθεύομαι από το κατάστημα ΝΙΚΟΤΕΧΝΙΚΗ
Και η οποία έχει τρομερή θερμαντική απόδοση. Η μπριγκέτα εισάγετε από τη Σερβία και δεν έχει καμία σχέση με τις μπριγκέτες που κυκλοφορούν στο εμπόριο τις οποίες και έχω δοκιμάσει και συγκρίνει.
Για όσους ενδιαφέρονται ας επικοινωνήσουν για περισσότερες πληροφορίες.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #56366 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

ostrovo έγραψε: Καλησπέρα παιδιά,
Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι εδώ και δυο μέρες χρησιμοποιώ πέραν του ξύλου στο τζάκι μου (LEDA VIDA 88W) και μπριγκέτα ξύλου την οποία προμηθεύομαι από το κατάστημα ΝΙΚΟΤΕΧΝΙΚΗ
Και η οποία έχει τρομερή θερμαντική απόδοση. Η μπριγκέτα εισάγετε από τη Σερβία και δεν έχει καμία σχέση με τις μπριγκέτες που κυκλοφορούν στο εμπόριο τις οποίες και έχω δοκιμάσει και συγκρίνει.
Για όσους ενδιαφέρονται ας επικοινωνήσουν για περισσότερες πληροφορίες.


Το κατάστημα το ανέφερες, είπες κι ότι είναι πάρα πολύ καλή μπριγκέτα...
Τι παραπάνω θα πρόσφερε μια προσωπική επικοινωνία μαζί σου;
Κι εγώ έχω κάψει μπριγκέτα και πέλλετ. Δε ζήτησα από κανέναν μέχρι τώρα να επικοινωνήσει προσωπικά μαζί μου. Όλα τα αναφέρουμε εδώ μέσα, όταν έχουμε να μιλήσουμε για προϊόντα.
Έτσι κάνουν οι απλοί καταναλωτές. ;)

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ