Επισημάνσεις στους συντονιστές

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86488 από stavros kriti
εδω κανεις λαθος. Ναι οντως το φορουμ εχει αναγκη απο εσοδα για να λειτουργησει δεν αντιλεγω,
θεωριτικα ομως εδω μεσα ειναι πχ 50 εμποροι και 20.000 καταναλωτες.

Δεν μπορειτε να σβηνετε τα ποστ που εχουν καλυτερες τιμες απο αυτα που πασσαρετε και ξερετε πολυ καλα οτι ειμαι Ιδιοκτητης εργοστασιου πελλετ καθως εχω ηδη λαβει μαιλ σας για να διαφημιστω οπως εγω ζητησα.

το θεμα ειναι ομως οτι μια επιχειρηση δεν μπορει να βασιστει στην πωληση για να λειτουργησει σε ενα φορουμ οπως και το δικο σας οσες διαφημησεις και να κανω σε εσας, οταν η τιμη πωλησης μου ειναι αυξημενη, αρα δεν μπορειτε να διαγραφεται ενα ποστ που εχει καλυτερες τιμες απο εμενα ( με βολευει να διαγραφει απο την μια, απο την αλλη ομως θελω να εννημερωθω και για την τιμη ενος ανταγωνιστη) που να κοστολογησω ξανα και να δω πως θα εχω μια καλυτερη τιμη απο αυτον, αυτο λεγεται "ανταγωνισμος" και μεσα απο τον ανταγωνισμο κερδιζουν και οι καταναλωτες αλλα και οι σωστοι εμποροι, αυτοι που πανε για φουντο ειναι οι αεριτζηδες που πανε να κανουν μια αρπαχτη της χρονιας! ξερω οτι ισως σβησετε το ποστ μου αλλα δεν με πειραζει. στο τελος θα μεινουμε 50 εμποροι εδω μεσα και καθολου καταναλωτες! Τωρα σε περιπτωση που σβηνονται οι τιμες για να παρετε εσεις το χιλιαρικο (και δεν εννημερωνετε ο καταναλωτης για τα παντα) αλλαξτε το φορουμ και καντε το ενα χωρο μαζικης διαφημισης οπου εκει θα μπαινουν οι καταναλωτες και θα επιλεγουν!

Θα ειστε μαγκες αν μας βαλετε σε ξεχωριστη σελιδα να "κονταροχτηπηθουμε" με τις τιμες μας διπλα ορατες και να αγοραζει ο καταναλωτης εκει που θελει και κρινει αυτος καλυτερα και να μας παιρνετε ενα ποσοστο απο τις πωλησεις! εκει κερδιζετε και εσεις,και οι σωστοι εμποροι,αλλα και οι καταναλωτες!

το συγκεκριμενο θα το στειλω και μερικα μαιλ σε περιπτωση που σβηστει σε 15 ατομα που εχω επικοινωνια απο εδω μεσα και αυτοι μιλανε σαν ποιο παλιοι και γω δεν ξερω με ποσους να δουμε μετα αντιδρασεις...

σας μιλαω συμβουλευτικα διοτι ειμαι σιγουρα περισσοτερα χρονια απο εσας στις επιχειρησεις και ξερω οχι 5 αλλα 5000 πραγματα παραπανω. ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟΙ και μετα φυγουμε και εμεις οι εμποροι. Εμεις θα συνεχισουμε αλλα εσεις θα εχετε μια επιχειρηση η οποια θα ειναι μη βιοσιμη! θα ηθελα συμβουλευτικα να εννημερωθει ο κ Κυργιδης για το ποστ μου και για τις συμπεριφορες ολων εδω.

Για το Ban του DOOM αρχικα ειχε δικιο ο Doom, μετα διαβασα κατι για καποιο εμοτικον και δεν ξερω αν εκανε κατι προσλητικο.


Φιλικα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86493 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
δηλ κε σταυρο απο εδω περιμενετε να μαθετε τις τιμες του ανταγωνισμου ?

καλως η κακως εχει καθιερωθει μια διαδικασια για τις προσφορες
αλλα καθε προταση ειναι δεκτη και συζητησιμη
εκεινο που δεν ειναι δεκτο και ουτε συζητησιμο ειναι η προσπαθεια εκμεταλευσης και ψαρεματος
πελατων


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86500 από stavros kriti
λετε να περιμενα απο εσας να συντηρησω την επιχειρηση μου? αντε να πουλιουντε απο εδω 500 τονοι ετησιως το μαξιμουμ

τα αδικα δεν μ αρεσουν ομως

ειπα και παραπανω μπορειτε να μας τα παρετε και αλλιως απο τα ποσοστα επι των πωλησεων!
ο ποιο μαγκας θα επικρατησει κερδισμενος θα ειναι σιγουρα ο καταναλωτης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86504 από stavros kriti
Συγνωμη δεν απαντησα στην ερωτηση σου πριν.

Ναι και απο εδω, οπως και απο την αγορα, και απο αλλα site εννημερωνομαι διαρκως.
οσο για τις πιστοποιησεις που λετε 3000 ευρω μου στοιχισε και τι εκαναν τιποτα, δεν πιστευω να εκαναν δοκιμες, οτι βεβαιωσεις-χαρτια τους πηγα πανω σε αυτα εδωσαν εγκριση.

dimlyk έγραψε: δηλ κε σταυρο απο εδω περιμενετε να μαθετε τις τιμες του ανταγωνισμου ?

καλως η κακως εχει καθιερωθει μια διαδικασια για τις προσφορες
αλλα καθε προταση ειναι δεκτη και συζητησιμη
εκεινο που δεν ειναι δεκτο και ουτε συζητησιμο ειναι η προσπαθεια εκμεταλευσης και ψαρεματος
πελατων

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86505 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
αυτο που μπορω να δικαιολογησω σ εσας και στον καθενα φυσικα που μπαινει σ ενα νεο χωρο ειναι μια δυσπιστια απεναντι μας ...την ιδια ομως θα δικαιολογησετε κι εσεις απο την πλευρα μας :)

τα αδικα που αναφερεστε δεν τα καταλαβαινω
κι ουτε εχουμε σκοπο να σας τα παρουμε οπως λετε ...
ουτε να γινει το φορουμ αρενα εμπορων ...αυτος ειναι ο πιο σιγουρος δρομος για να τους χασουμε
διαβαστε λιγο τα σχετικα με τα business members και θα το διαπιστωσετε


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86507 από stavros kriti
εγω δεν εκανα καποια προσφορα ας με ψαξουν να με βρουν αυτοι, και ουτε πελατες ψαρεψα αν και ξερω οτι ειμαι ο φτηνοτερος στην ελλαδα λογω οτι εχω δικια μου την πρωτη υλη και δεν αγοραζω τιποτα, ουτε και ονομα εταιρειας-εργοστασιου εδωσα ποτε. το μονο που προμηθευομαι ειναι οι σακουλες και το ρευμα απο την ΔΕΗ!

Και δεν προκειται και να ψαρεψω και κανεναν διοτι απο την εξαγωγη στην Αγγλια λιγα περισσεματα εχω για την εγχωρια αγορα.

Αλλα ενα να ξερεις τωρα το μεγαλωνω το εργοστασιο που να μπορω να χτυπησω και την αγορα της ελλαδας και τοτε θα καταλαβεις με ποιον μιλουσες.

Σαν μοτο μου στον ανταγωνισμο εχω το εξης " Ιδου η Ροδος Ιδου και το πηδημα"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ