ΡΑΓΙΣΜΑ ΚΑΣΕΤΑΣ SALGUEDA GV 70

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171076 από akatsifas
ΡΑΓΙΣΜΑ ΚΑΣΕΤΑΣ SALGUEDA GV 70 δημιουργήθηκε από akatsifas
Έχω τοποθετήσει πριν πέντε χρόνια σε υπάρχων γωνιακό τζάκι ενεργειακή κασέτα ''salgueda gv 70''και από τον πρώτο χρόνο λειτουργίας ράγισε τόσο η αποσπώμενη όσο και η σταθερή πλάτη του τζακιού, με ρωγμή μήκους περίπου 15cm. Ενώ έχει δεκαετή εγγύηση, από την εταιρία και παρά τις ενοχλήσεις, το αποδίδουν σε κακή χρήση δική μου ή σε κακή τοποθέτηση (με δικό τους ευκατάστατη βέβαια). Σε τελευταία επικοινωνία μου σύστησαν καινούριο τεχνικό για έλεγχο και επανεγκατάσταση, με δικά μου έξοδα. Αυτό που διατίθεται η εταιρία είναι να αντικαταστήσει μόνο τη σταθερή πλάτη που περιλαμβάνεται στην εγγύηση ενώ τον όρο ''αστοχία υλικού '' ούτε καν τον γνωρίζουν. Το να μπεις στη διαδικασία επανεγκατάστασης κασέτας, εκτός του κόστους είναι και η μεγάλη ταλαιπωρία. Υπάρχει κάποια λύση να αποφύγω τα σπασίματα και ξανά από την αρχή? Υπάρχει δυνατότητα συγκόλλησης του μαντεμιού τοπικά ή θα ξαναδημιουργηθεί ρωγμή? Υπάρχει δυνατότητα αλλαγής πλάτης χωρίς απεγκατάσταση της κασέτας?
Για να μην είμαι άδικος βέβαια, η απόδοση της συγκεκριμένης κασέτας είναι εξαιρετική.
Last edit: 3 Χρόνια 4 Μήνες πριν by akatsifas. Αιτία: Διόρθωση κειμένου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.050 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ