Ωρομετρητής λειτουργίας λέβητα - Group Buy

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #51803 από kakos
Δεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του KunenaΔεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του KunenaΛέω να προχωρήσω σε μια αγορά προκειμένω να μπορώ να ελέγχω τις πραγματικές ώρες λειτουργίας του λέβητα μου. Μετά απο την κουβέντα που είχα με τον Δημήτρη38 δυστυχώς αν και αγοράσαμε ένα σχετικά ακριβό μηχάνημα δεν έχει ωρομετρητή. Αποφάσισα λοιπόν να συνδέσω έναν. Βρήκα αυτόν εδώ στο Internet ο οποίος μάλλον συνδέεται με κάποιο τρόπο ίσως στο ρελέ το βεντιλατέρ. Η τιμή του είναι σχετικά χαμηλή. Μπορούμε να πάμε και σε ένα Group Buy αν δώ ότι υπάρχουν συμμετοχές. Τι λέτε λοιπόν;




ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #58138 από SHERIF
Δεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του KunenaΔεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του Kunena

kakos έγραψε: Λέω να προχωρήσω σε μια αγορά προκειμένω να μπορώ να ελέγχω τις πραγματικές ώρες λειτουργίας του λέβητα μου. Μετά απο την κουβέντα που είχα με τον Δημήτρη38 δυστυχώς αν και αγοράσαμε ένα σχετικά ακριβό μηχάνημα δεν έχει ωρομετρητή. Αποφάσισα λοιπόν να συνδέσω έναν. Βρήκα αυτόν εδώ στο Internet ο οποίος μάλλον συνδέεται με κάποιο τρόπο ίσως στο ρελέ το βεντιλατέρ. Η τιμή του είναι σχετικά χαμηλή. Μπορούμε να πάμε και σε ένα Group Buy αν δώ ότι υπάρχουν συμμετοχές. Τι λέτε λοιπόν;




Τι ακριβώς θέλεις να μετρήσεις? Ωρομετρητές πουλάνε όλα τα καταστήματα υδραυλικών εξοπλισμών, είναι περίπλοκη η σύνδεσή του στην αυτονομία και γείνεται μόνο από εγκαταστάτες ηλεκτρολόγους, η τιμή τους είναι πάνω κάτω αυτή που αναγράφεις, έχουν δύο επαφές συνδέεις φάση ουδέτερο και αρχίζει να μετράει ώρες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #58514 από DIMITRIS38
εγώ πάντως ψήνομαι να πάρω ένα ωρομετρητη γιατί δεν γίνεται αλλιως δεν ξέρω πόσες ώρες τελικά δουλεύει

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #60494 από ryanph69
Κύριοι,

Και εγώ ενδιαφέρομαι να μετράω τις πραγματικές ώρες που δουλεύει ο λέβητάς μου. Εγκατέστησα φέτος έναν Mavil Primus 60. Εάν γίνει και το κάνουμε θα πρέπει κάποιος να μου πει και πως θα τον εγκαταστήσω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #65221 από sak
έχει ωρομετρητη στο μενου του.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #65240 από kakos

sak έγραψε: έχει ωρομετρητη στο μενου του.


???? ποιανού

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ