Re:Re:Re:Αλλαγή μεγέθους διατομής σε ενεργειακό τζάκι

Περισσότερα
2 Χρόνια 8 Μήνες πριν #173217 από v-k
Σε 3 νομούς που ρώτησα τον επίσημο μεταπωλητή τους, μου είπαν ακριβώς ίδιες τιμές με το kratki.net.gr. Και skroutz, ίδιες , μόνο 1-2 μαγαζιά έχουν κάπως χαμηλότερη. Σας ευχαριστώ πολύ που ασχοληθηκατε με τις ερωτήσεις μου. Όταν με το καλό το βάλω, θα αναρτήσω στο αντίστοιχο νημα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": dryianni

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 8 Μήνες πριν #173218 από dryianni
Αν δεν τους δίνει κάποιος και την τοποθέτηση δεν τους συμφέρει μόνο να πωλούν τις συσκευές.
Ποιος θα κάνει την τοποθέτηση;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 8 Μήνες πριν #173219 από v-k
Τους ζητούσα αναλυτικά το κοστολογιο για κάθε εργασία και στην εστία η τιμή ήταν αυτή του ελληνικού σάιτ. Δεν είναι ότι τους έλεγα θέλω απλά την εστία. Θα το τοποθετήσει τζακας κανονικά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 8 Μήνες πριν #173221 από dimlyk
θα απαντησω μονο στην αρχικη ερωτηση ....η διατομη μειωνεται οταν εχουμε μεγαλο υψος πανω απο 5-6 μετρα δηλ αν και δεν ειναι η σωστη μεθοδος .... προσοχη μεγαλη στην τοποθετηση αλλα και την χρηση


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 8 Μήνες πριν #173223 από v-k
Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 8 Μήνες πριν #173227 από dryianni

v-k έγραψε: Τους ζητούσα αναλυτικά το κοστολογιο για κάθε εργασία και στην εστία η τιμή ήταν αυτή του ελληνικού σάιτ. Δεν είναι ότι τους έλεγα θέλω απλά την εστία. Θα το τοποθετήσει τζακας κανονικά

Λυπάμαι πολύ που διαβάζω πως κάποιοι επαγγελματίες θέλουν να βγάζουν και από τη μύγα και από το ξύγκι.
Με αυτήν ως πολιτική, φαντάζομαι ότι δε θα γίνονται και πολλές πωλήσεις -όταν μάλιστα αγοράζεις γαλλικές εστίες στη μισή.τιμή- γι αυτό και η κατασκευάστρια εταιρία δεν ανησυχεί και πολύ μήπως χάσει τον αντιπροσωπο και πουλάει κατ' ευθείαν στον Έλληνα τελικό πελάτη...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ