Λεβητας βιομαζας werstahl 40.000

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 2 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #176205 από Karitsas
Λεβητας βιομαζας werstahl 40.000 δημιουργήθηκε από Karitsas
Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω αυτόν τον λεβιτα.  Ξέρει κάποιος αν είναι καλός τι κατανάλωση έχει, απόδοση,αν βγάζει προβλήματα ,αν μπορείς να βρεις εύκολα  ανταλλακτικά. Γενικά αν αξίζει.  Το θέλω για σπίτι 144τ.μ.Θερμοπροσοψη και καινούργια κουφώματα.

www.multiclima.gr/werstahl-hercules-hs40...BF%CF%85%CE%BD%CE%BF

Ευχαριστώ πολύ 
 
Last edit: 2 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by Karitsas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #176256 από Tzim3d
Απαντήθηκε από Tzim3d στο θέμα Λεβητας βιομαζας werstahl 40.000
Να ξεκινήσουμε οτι στο σκρουτζ εχει τις καλυτερες κρητικές.Να ξεκαθαρισω οτι δεν εχω τετοιο λεβητα.Τον εχω δει να δουλευει και ειναι ενα φτηνο σε σχεση με αλλους αλλα τιμιο μηχανημα ορμώμενο απο Τουρκια μια παραλλαγη του termodinamick ολόιδιος εχει ενα αντιπρόσωπο στη Πατρα που απ οτι ξερω εχει τα παντα.Ξερω ανθρωπους που τον εχουν 10+ χρονια χωρις κανενα παραπονο.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Karitsas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #176257 από Karitsas
Απαντήθηκε από Karitsas στο θέμα Λεβητας βιομαζας werstahl 40.000
Αυτό είδα και εγώ στο skroutz. Αλλά πουθενά δεν έχω δει ένα βίντεο που δείχνει πώς δουλεύει μόνο βίντεο που το παρουσιάζει αυτό ο κύριος που έχει το μαγαζί στην Πάτρα. Και λέω να αγοράσω αυτόν γιατι η τιμή είναι πολύ καλή αλλά θέλει και αυτό κανένα 500 με 600€ έξτρα πράγματα και μαζί με τα περαστικά πας πάνω από 2500€ .Η να βάλωσε αυτά τα λεφτά άλλα 500+ για να πάρω καθαρά πελλετ λεβιτα . Γιατί για πελλετ το θέλω .
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 2 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #176259 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λεβητας βιομαζας werstahl 40.000
Φίλε φέρε πρώτα ΕΝΑΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΝΕΤΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΨΕΙΣ ΜΟΝΟ ΠΕΛΛΕΤ ΔΕΣ MYTHERM THALIA PLUS ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΜΕ ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗ ΤΕΧΝΟΓΝΩΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ.ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ  ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ
Last edit: 2 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ