Αναζήτηση τεχνικου για prontocaldo

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175344 από Dimikyr
Καλησπερα σε όλους, είμαι καινουργια χρηστρια σομπας πελετ prontocaldo 8kw κ αναζητώ τεχνικό που να ξερει να δουλευει τις συγκεκριμένες. 
Όταν την αγόρασα έφερα συνεργείο κ για την εγκατάσταση της με καινουρια μπουρια φ50 κ επίσης την έλυσαν κ την καθάρισαν αρκετά σχολαστικα, όσο θα μπορούσα να το κρίνω αυτό. 
Ωστόσο κανεις δεν μου είπε ποτε για κρυφά μενου, από δω μέσα το είδα, το manual δεν το βρίσκω σε καμία γλώσσα του πλανητη κ παροτι προσπαθησα να καταλάβω τι παιζει φορουμαροντας, δηλώνω ηλίθια κ παραιτουμαι της προσπαθειας. 
Το προβλημα μου με τη σομπα είναι ότι κάνει ατελή καυση, το τζάμι μαυριζει στο τέταρτο, χωρίς υπερβολή, κ εχω δοκιμάσει 3 διαφορετικά είδη από διαφορετικούς προμηθευτες. Επίσης οποτε ανοίγω το πορτακι για να καθαρίσω, μετά απο καθε μια χρήση, έχει πολλη ποσοτητα πελετ που έχουν καεί πολυ λιγο. 
Επισης καιει 4 ώρες στην 4η από τις 5 σκάλες κ έχει ανεβάσει 3 βαθμους σε ένα σπίτι 65 τετραγωνικά. Για τα τριξιματα κ τον θόρυβο των βεντιλατερ δεν ξέρω πώς θα έπρεπε να κάνει, αλλά έχω την αίσθηση ότι είναι πιο θορυβώδης από ότι θα έπρεπε. 
Επομένως επειδή μόνη μου μάλλον δεν θα βγάλω άκρη, υπάρχει κάποιος που θα μπορουσε να βοηθήσει υπευθυνα, στην περιοχη της Αθήνας;
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτερων κ συγγνώμη αν κουρασα ή αν έγραψα καμια χαζομάρα λόγω άγνοιας. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175389 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Στο προφίλ μου εδώ υπάρχουν στοιχεία η FACEBOOK ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΝ ΘΕΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ!!!"
Last edit: 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175393 από Dimikyr
Απαντήθηκε από Dimikyr στο θέμα Αναζήτηση τεχνικου για prontocaldo
Ευχαριστώ πολύ!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.058 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ