Βοήθεια για την συμμετοχή στις νέες κληρώσεις

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114034 από jnet

fotisbasm έγραψε: Την ιδια απορια εχω , εκανα και εγω μια καταχωριση



Sent from my iPhone using Tapatalk

Δεν κατάλαβα την απορία Φώτη.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114037 από fotisbasm
Κάνω καταχώρηση και με βγάζει σε μια λευκή σελιδα (αυτή energ.gr/postit/kataxorise/index.php ) .



Καταχωρήθηκε ή όχι?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114045 από κροκος
Απαντήθηκε από κροκος στο θέμα ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ
ΜΗΠΩΕ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ, ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ, ΤΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ, ΠΡΟΤΟΥ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114050 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ

κροκος έγραψε: ΜΗΠΩΕ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ, ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ, ΤΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ, ΠΡΟΤΟΥ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ;


Δημοσιοποίηση δεν κανετε εσείς την κάνουμε εμείς. Την διαδικασία για την συγκατάθεση αλλά και ακρίβια των στοιχείων την αναλαμβάνουμε εμείς με email που πηγαίνει στις επιχειρήσεις.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114070 από kosi
Απαντήθηκε από kosi στο θέμα ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ
ποιο το κερδος αυτής της ταλαιπωριας να μην πάρουμε μέρος στις κληρωσεις :evil: σόρι αλά εγω δεν καταλαβα την διαδικασία??? :( :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114084 από Stavrax

jnet έγραψε: Οι κατηγορίες που υπάρχουν αυτή την στιγμή μέσα στο postit είναι οι παρακάτω.
Σε περίπτωση που αυτό που βρήκατε για καταχώρηση δεν μπαίνει σε καποια απο αυτές μας το λετε εδώ να ανοίξουμε νεα κατηγορία.

Για παράδειγμα παω να ανοίξω τωρα Κοινωνικούς και Επιστημονικούς και Κυβερνητικούς Φορείς.


Στην κατηγορία "θέρμανση στερεών καυσίμων", νομίζω ότι πρέπει να προστεθεί υποκατηγορία "Τζάκια".


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ