Τιμές Καυσίμων και Επιχειρηματικός Οδηγός

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99388 από jnet
Στο www.energ.gr/postit/

είναι το σημείο όπου μπορεί να πηγαίνει ο καθένας και να βάζει τι τιμές βρήκε στην αγορά.

Δουλέψτε το και κάντε μας τις παρατηρήσεις σας. Είναι σε beta μη περιμένετε να είναι τέλειο

Σε πρώτη φάση το έχουμε αφήσει ελεύθερο να μπορούν και μη εγγεγραμμένα μέλη να κάνουν καταχωρήσεις.

Οι καταχωρήσεις θα ελέγχονται και μετά θα βγαίνουν στον αέρα.

Σε λίγο θα βγάλουμε επάνω και ένα επιχειρηματικό οδηγό για να καταχωρούν οι εταιρείες του χώρου τα στοιχεία τους.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99389 από Gdevil
Νομίζω καλό θα ήταν να υπάρχει και κάποιος χώρος για παρατηρήσεις. Ενα μή υποχρεωτικά πεδίο δλδ.
πχ εγώ σκέφτομαι τα μεταφορικά ότι θα μπορούσαν κάπως να γραφτούν σε ένα τέτοιο πεδίο.

ΥΓ
Καλή προσπάθεια. Μπράβο. :) Ας δούμε που θα οδηγηθεί.
Θεωρητικά ο καταναλωτής έχει τεράστια δύναμη ΕΑΝ είναι ενεργός. (Ενεργός για εμένα σημαίνει όχι μόνο παίρνει αλλά ταυτόχρονα μοιράζεται πληροφορίες με άλλους καταναλωτές.)


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99393 από jnet

Gdevil έγραψε: Νομίζω καλό θα ήταν να υπάρχει και κάποιος χώρος για παρατηρήσεις.

Το βάλαμε

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99414 από dimlyk
μοναδα τιμης να προστεθει και το σακουλακι ...καποιοι πουλανε κι ετσι και κυριως καποιοι αγοραζουν ετσι :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99446 από jnet

dimlyk έγραψε: μοναδα τιμης να προστεθει και το σακουλακι ...καποιοι πουλανε κι ετσι και κυριως καποιοι αγοραζουν ετσι :)

Το βάλαμε

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100028 από jnet
Ξαναθυμίζω οτι πρεπει ολες οι εταιρείες να καταχωρηθούν εκεί είτε είναι Business Members είτε οχι.
Βοηθάει στην προβολή τους.
Για την καταχώρηση δεν χρειάζεται να είναι κάποιος μέλος του energ.
To ίδιο ισχύει και για τις τιμές.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ