Τεχνικά ζητήματα του energ.gr

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #27962 από nivosgr
Απαντήθηκε από nivosgr στο θέμα Απ: Τεχνικά Προβλήματα στο energ.gr
Για να μην πεφτει φιλε, καθως τυχαινει να εχω και εγω πορταλ με μεγαλη επισκεψιμοτητα, θα πρεπει να εισαι συνδεδεμενος και σε δευτερο server.

Πολυ απλα ο δευτερος ειναι εφεδρικος και χρησιμευει μονο για προστασια στην περιπτωση που κατι συμβει.

Το energ εχει ανεβει πολυ και το χρειαζεται.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28011 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Τεχνικά Προβλήματα στο energ.gr

nivosgr έγραψε: Για να μην πεφτει φιλε, καθως τυχαινει να εχω και εγω πορταλ με μεγαλη επισκεψιμοτητα, θα πρεπει να εισαι συνδεδεμενος και σε δευτερο server.

Πολυ απλα ο δευτερος ειναι εφεδρικος και χρησιμευει μονο για προστασια στην περιπτωση που κατι συμβει.

Το energ εχει ανεβει πολυ και το χρειαζεται.


Μετά την αναβάθμιση θα έχουμε και 2ο Server εφεδρεία όντως.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28053 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Απ: Τεχνικά Προβλήματα στο energ.gr
Τα συχνα-πυκνα internal server errors (που καναν και πριν την εμφανιση τους που και που) απο το hosting ειναι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28102 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Τεχνικά Προβλήματα στο energ.gr
Περασαμε στον Νεο Server αλλά μπορεί να συνεχίσουν καποια θέματα

Ζηταμε συγνώμη

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28256 από gounoman
Απαντήθηκε από gounoman στο θέμα Απ: Τεχνικά Προβλήματα στο energ.gr
KALHMERA SAS. ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΩΣ GOUNOMAN ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΑ 3 ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΣΥΝΗΜΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ . ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΤΙ? TO E-MAIL MOY EINAI Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28266 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Τεχνικά Προβλήματα στο energ.gr

gounoman έγραψε: KALHMERA SAS. ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΩΣ GOUNOMAN ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΑ 3 ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΣΥΝΗΜΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ . ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΤΙ? TO E-MAIL MOY EINAI Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Kαταρχη καλωσορισες εαν οι καταχωρισεις σου εγιναν 7 με μια το μεσημερι τοτε μαλλον ειναι στα 25 ποστ που εμειναν μονο στο παλιο. Εαν εχεις την δυνατοτητα τα ξαναβαζεις εαν οχι ψαχνω και τα βρισκω . Σε παρακαλω συνεχισε γραφοντας με πεζα και οχι κεφαλαια και ουτε greekglish

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": gounoman

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.105 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ