Συζήτηση με την ευκαιρία πωλησης Varmebaronen Pellmax UB - Viking Bio 20

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149556 από stef29
Thanks theoilia με προλαβες :D :D :D
Τωρα αν παρω τηλεφωνο στο μαγαζι και μου πει οτι ο καυστηρας δεν συμπεριλαμβανεται,μαλλον το μαγαζι εκτιθεται ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149558 από χρηστος8

karagiank έγραψε: Ξέχασα να αναφέρω ότι μαζί δίνονται καινούργια κάποια ανταλλακτικά αξίας 500 ευρώ. Όπως επίσης και ένα δοχείο φόρτωσης πελετ 900 kg.


Δημοσιο φορουμ ειναι και πουλωντας αναγκαστικα εκτιθεσαι ;) ...
Ποια ειναι αυτα τα ανταλλακτικα;;;
Πρεπει να ξερουμε B)



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Last edit: 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν by χρηστος8.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #152181 από karagiank
theoilia επειδή είχα καιρό να μπω δεν σου απάντησα. Φυσικά και ξέρω να διαβάζω και πήρα τηλέφωνο όταν μου έκανες ανάρτηση την συγκεκριμένη ιστοσελίδα ώστε να το διασταυρώσω. Η τιμή μου βλέπεις είναι χωρίς τον καυστήρα,έτσι μου είπε ο ιδιοκτήτης του συγκεκριμένου μαγαζιού. Τώρα τι να σου πω εγώ... αν θέλεις πάρε και ρώτα. Αυτό μου είπε, αυτό σου λέω.
Last edit: 8 Χρόνια 3 Μήνες πριν by karagiank.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152211 από jnet

karagiank έγραψε: theoilia επειδή είχα καιρό να μπω δεν σου απάντησα. Φυσικά και ξέρω να διαβάζω και πήρα τηλέφωνο όταν μου έκανες ανάρτηση την συγκεκριμένη ιστοσελίδα ώστε να το διασταυρώσω. Η τιμή μου βλέπεις είναι χωρίς τον καυστήρα,έτσι μου είπε ο ιδιοκτήτης του συγκεκριμένου μαγαζιού. Τώρα τι να σου πω εγώ... αν θέλεις πάρε και ρώτα. Αυτό μου είπε, αυτό σου λέω.


Καποια στιγμη θα αγοράσω ενα buffer με σκοπό να συνδέσω ενα τζάκι νερού στο υπάρχον συστημα θέρμανσης που εχω με τον Pellmax και την αντιστάθμιση. Αν είναι ακόμη διαθεσιμο το buffer στείλε μου το τηλεφωνο σου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. να το συζητήσουμε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.062 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ