Συζήτηση με την ευκαιρία πωλησης Varmebaronen Pellmax UB - Viking Bio 20

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149481 από jnet

fotisbasm έγραψε: Μια παρατήρηση ,το μηχανημα δεν το εχω δει απο κοντα ΑΛΛΑ οταν ο Γιωργος Jnet μας εδειξε το σχαρακι πως εγινε ,ειλικρινα επεσα απο τα σύννεφα ,ποιοτητα 0 . Σορρυ για το off topic αλλα μου εμεινε αυτο.

Και το 2ο που πήρα είχε προβλημα αλλου. Μαλλον καποιο pellet είχε οξέα και ελυωσε σε ενα σημείο. Τωρα απο οτι εμαθα εχουν αλλαξει τα χιλιοστά του.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149486 από jnet
Επι της ευκαιρίας θυμηθηκα οτι δεν τους εστειλα μυνημα να απαιτήσω καινουριο. Οπότε μολις εφυγε το μυνημα. Να και οι φωτογραφίες.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149488 από jnet
Επι της ευκαιρίας θυμηθηκα οτι δεν τους εστειλα μυνημα να απαιτήσω καινουριο. Οπότε μολις εφυγε το μυνημα. Να και οι φωτογραφίες.





Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149547 από karagiank
Αγαπητέ μου φίλε η συγκεκριμένη τιμή είναι σκέτος ο λέβητας!!! Μαζί με καυστήρα είναι η τιμή στα 5800-5900 ευρώ, πάρε αν θέλεις τηλέφωνο για να το επιβεβαιώσεις. Πάντως καλό είναι πρώτα να διαβάζετε τι γράφει το κατάστημα, κοινώς να το διασταυρώνεται και μετά να ποστάρετε σε ένα forum γιατί εκτίθεστε. Φιλικά πάντα.
Last edit: 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν by karagiank.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149549 από karagiank
Ξέχασα να αναφέρω ότι μαζί δίνονται καινούργια κάποια ανταλλακτικά αξίας 500 ευρώ. Όπως επίσης και ένα δοχείο φόρτωσης πελετ 900 kg.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149550 από theoilia

karagiank έγραψε: Αγαπητέ μου φίλε η συγκεκριμένη τιμή είναι σκέτος ο λέβητας!!! Μαζί με καυστήρα είναι η τιμή στα 5800-5900 ευρώ, πάρε αν θέλεις τηλέφωνο για να το επιβεβαιώσεις. Πάντως καλό είναι πρώτα να διαβάζετε τι γράφει το κατάστημα, κοινώς να το διασταυρώνεται και μετά να ποστάρετε σε ένα forum γιατί εκτίθεστε. Φιλικά πάντα.


Αν διαβάζατε και εσείς ποιο προσεκτικά τι γράφει το κατάστημα θα βλέπατε ότι λέει πως στην τιμή συμπεριλαμβάνεται ο σουηδικός καυστήρας, ο κοχλίας και η δεξαμενή αποθήκευσης 150 kg.Κάτω-κάτω η τελευταία παράγραφος

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Last edit: 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν by theoilia.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ