Λέβητας Pelletech 25kW

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177818 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Re:Λέβητας Pelletech 25kW
ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ ΕΔΩ ΑΠΟ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ  ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΛΕΩ*** ΑΝ ΘΕΣ ΒΡΕΣ ΜΕ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ***.ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΩΘΟΥΝ ΛΥΣΕΙΣ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΙΝΤΕΟΚΛΗΣΗ Η ΣΤΑ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΜΑΣΤΟΡΙΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΚΡΗ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ !!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΆΒΕΤΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΛΕΤΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ **ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΙΕΣΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ Η ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ Η ΝΑ  ΒΡΕΙ ΣΕ FACEBOOK  ΚΑΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ**ΚΑΙ ΚΟΨΤΕ ΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ( ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΞΕΡΩ) ""ΟΤΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΤΟΥ ΠΗΧΑ*** !!!!ΟΚ """ΑΔΈΡΦΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΡΕΣΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΗΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΜΕΣΑ Η ΆΜΕΣΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!
Last edit: 1 Χρόνος 6 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177819 από anestakos
Απαντήθηκε από anestakos στο θέμα Re:Λέβητας Pelletech 25kW
Ρε φίλε έχεις κουράσει, θέλεις να βοηθήσεις, βοήθα. Εάν δεν θέλεις να βοηθήσεις άσε τις εξυπνάδες για φωτιές και καταστροφές. Μεγάλα παιδιά είμαστε, καθένας αναλαμβάνει την ευθύνη των πράξεών του, δεν θα μας μαλώσεις κι όλας. Και στην τελική, μια σομπα πελλετ ρυθμίζεις, μην το παρουσιάζεις σαν να στήνεις πυρηνικό υποβρύχιο.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177826 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Re:Λέβητας Pelletech 25kW
ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΝ ΕΙΠΩΘΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΝΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ""ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ !!ΚΑΙ ΜΗ  ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ""ΘΕΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ* ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΣΩΘΕΙ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΒΛΕΠΕΙ ΒΙΝΤΕΑ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΠΕΛΛΕΤ ΚΑΙ **ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΨΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΑΠΟ ΠΟΙΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ *** ΕΣΥ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΛΟ **ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΜΩΣ**ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ !!!!ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΣ ΓΙΑ ΠΥΡΙΝΙΚΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ Ε ΦΤΙΑΞΤΟ ΜΟΝΟ ΣΟΥ .ΑΙΝΤΕ ΓΕΙΑ
Last edit: 1 Χρόνος 6 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177936 από anestakos
Απαντήθηκε από anestakos στο θέμα Re:Λέβητας Pelletech 25kW
Μπορείτε να πάρετε από το παρακάτω λινκ, το manual του λέβητα.
we.tl/t-eNIdXydsPp
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179557 από anestakos
Απαντήθηκε από anestakos στο θέμα Re:Λέβητας Pelletech 25kW
Έχει δουλέψει κάποιος τον λεβητα σε χαμηλές θερμοκρασίες κάτω των 60 βαθμών για χρήση με μπαφερ σε ενδοδαπεδια θέρμανση; Υπάρχει περίπτωση προβλημάτων πίσσας η κάτι άλλο που αντιμετωπίσατε;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 3 Μήνες πριν #179558 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Re:Λέβητας Pelletech 25kW
δεν φανταζομαι οτι τοχει κανει καποιος ... σε χαμηλες θερμοκρασιες σιγουρα πεφτει η αποδοση η πισα δεν ειναι δεδομενη μπορει να ελεγχθει ,,, πως το σκεφτεσαι ομως να κρατας το μπαφερ στους 40 σε 24ωρη βαση ?.... δεδομενο οτι η ενδοδαπεδια θελει συνεχη θερμανση 


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.198 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ