Biodom CC25

Περισσότερα
2 Χρόνια 21 Ώρες πριν - 2 Χρόνια 5 Ώρες πριν #176269 από chrisgr
Biodom CC25 δημιουργήθηκε από chrisgr
καλησπερα στην ομαδα.. ενδιαφερομαι για αγορα του συγκεκριμένου λεβητα biodom cc25  αξιζει τα λεφτα του? και αν το εχει βαλει καποιος ας μου πει εντυπωσεις.το σπίτι είναι κρητη περίπου 80 τ.μ και εχει 5 σωματα
ευχαριστώ και καλή δύναμη σε όλους με τις τιμες
Last edit: 2 Χρόνια 5 Ώρες πριν by chrisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176285 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Biodom CC25
Ειναι ενας πολυ καλος λεβητας χωρις ιδιαιτερα προβληματα.
Αποδειξη πως εδω... σε απειρα θεματα γυρω απο πελλετολεβητες, μονο για προβληματα θα διαβασεις που παντα ζητανε λυσεις.
Το πληθος των ερωτηματων γυρω απο κακη λειτουργια των σομπολεβητων πελλετ θα σε εκπληξει.
Αντιθετως ο biologic εγγυαται την σωστη λειτουργια του λεβητα.
Αποδειξη η απουσια χρηστων στο φορουμ... με αναφορες γυρω απο προβληματα - βλαβες του biodom εξηγουν την καλη λειτουργια των λεβητων.
Με τοσα μηχανηματα που πουληθηκαν την τελευταια 15ετια τουλαχιστον εδω (στο φορουμ) θα γινοταν χαμος.
 



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176287 από chrisgr
Απαντήθηκε από chrisgr στο θέμα Biodom CC25
Σε ευχαριστω πολυ συνονόματε για την απαντηση.. ναι το καταλαβα και εγω με μια βολτα που εκανα εδω μεσα στο forum μονο προβληματα διαβαζα απο οτι ειδα. Κατα 90% ειναι μονοδρομος αλλα το μονο που με προβληματιζει ειναι το κομματι της σύνδεσης εδω κρητη να βρω εναν αξιοπιστο σωστο θερμο υδραυλικο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176290 από jstam
Απαντήθηκε από jstam στο θέμα Biodom CC25
Καλησπερα,
Εχω απο το 2017 τον biodom c5 df34 που εχει το συστημα biologic .....μεχρι τωρα δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα.
Φανταζομαι οτι ο CC25 θα ειναι πανω κατω της ιδιας φιλοσοφιας. Απο μενα αν εχεις τα χρηματα , την ορεξη για το πελλετ, και σου κανει στις απαιτησεις του χωρου σου σε KW, προχωρα με κλειστα ματια.
Προσοχη στην εγκατασταση , ωστε η εγκατασταση να γινει σωστα, και να μην αντιμετωπιζεις προβληματα εγκαταστασης.

Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176292 από chrisgr
Απαντήθηκε από chrisgr στο θέμα Biodom CC25
Καλησπέρα φίλε μου από ότι είπα και στον Χρήστο πιο πάνω είδα πολλά πάρα πολλά προβλήματα εδώ μέσα άρα καλύτερα ένα αυτόματο μηχάνημα με ένα πάρα πολύ καλό λογισμικό γιατί κατάλαβα από αυτό το φόρουμ και σε άλλα που διάβασα δεν υστερούν κατασκευαστικά άλλα λογισμικά το λογισμικό είναι αυτό που κάνει την πιο πολύ δουλειά άλλες θερμοκρασίες εχει το πρωί άλλες θερμοκρασίες είναι το μεσημέρι άλλες το βράδυ υπάρχει πιθανότητα να κάνεις την απόλυτη ρύθμιση για πρωί και το βράδυ που πέφτει και η θερμοκρασία και η πίεση να μην έχει καμία σχέση για αυτό καλύτερα ένα αυτόματο μηχάνημα πού να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.061 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ