Επιλογή λέβητα πέλλετ

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #133768 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Re:Επιλογή λέβητα πέλλετ

fritakos έγραψε: Γιάννη στην Αθήνα σε ποιο μαγαζί το βρήκες; Αυτή η τιμή για παραγωγή Alpha wood ειναι super

Καλημέρα πρωτον δεν ξέρω αν επιτρέπεται εδω να αναφέρω μαγαζί(ας μου το επιβεβαίωσή καποιος) και πιο σημαντικό κατά την γνώμη μου είναι οτι αυτή η τιμή δεν ισχύει ακόμα αλλα ειναι υπόσχεση οποτε νομίζω οτι είναι καλύτερα να μου επιβεβαίωση την τιμή σε κανένα μήνα που είπε και αν είναι τόσο εννοείται οτι θα ενημερωθεί το φόρουμ....
Υ.Γ Γεράσιμε επειδη ψάχνω μια ωρα για να σου στείλω π.μ και δεν το βρίσκω αν θέλεις στην υπογραφή μου έχω το μαιλ μου στείλε μου το δικό σου να σου πω...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν by VOSDOGIAN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #133771 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Re:Επιλογή λέβητα πέλλετ

VOSDOGIAN έγραψε:

fritakos έγραψε: Γιάννη στην Αθήνα σε ποιο μαγαζί το βρήκες; Αυτή η τιμή για παραγωγή Alpha wood ειναι super

Καλημέρα πρωτον δεν ξέρω αν επιτρέπεται εδω να αναφέρω μαγαζί(ας μου το επιβεβαίωσή καποιος) και πιο σημαντικό κατά την γνώμη μου είναι οτι αυτή η τιμή δεν ισχύει ακόμα αλλα ειναι υπόσχεση οποτε νομίζω οτι είναι καλύτερα να μου επιβεβαίωση την τιμή σε κανένα μήνα που είπε και αν είναι τόσο εννοείται οτι θα ενημερωθεί το φόρουμ....


Καλημέρα ας θες μπορεις να μου απαντήσεις εδώ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Θα ήθελα να ξέρω ώστε να πάρω και μερικά σακιά για δοκιμη πριν αγοράσω ποσότητα. Δεν το έχω βρει πουθενά αυτο το πελλετ
Για τους ιδιώτες πάντως δεν απαγορεύεται να αναφέρουν απο που αγόρασαν κατι. Αρκεί να μην ειναι κρυφό επαγγελματίες που προσπαθούν να κάνουν διαφήμιση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #133786 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Re:Επιλογή λέβητα πέλλετ

fritakos έγραψε:

VOSDOGIAN έγραψε:

fritakos έγραψε: Γιάννη στην Αθήνα σε ποιο μαγαζί το βρήκες; Αυτή η τιμή για παραγωγή Alpha wood ειναι super

Καλημέρα πρωτον δεν ξέρω αν επιτρέπεται εδω να αναφέρω μαγαζί(ας μου το επιβεβαίωσή καποιος) και πιο σημαντικό κατά την γνώμη μου είναι οτι αυτή η τιμή δεν ισχύει ακόμα αλλα ειναι υπόσχεση οποτε νομίζω οτι είναι καλύτερα να μου επιβεβαίωση την τιμή σε κανένα μήνα που είπε και αν είναι τόσο εννοείται οτι θα ενημερωθεί το φόρουμ....


Καλημέρα ας θες μπορεις να μου απαντήσεις εδώ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Θα ήθελα να ξέρω ώστε να πάρω και μερικά σακιά για δοκιμη πριν αγοράσω ποσότητα. Δεν το έχω βρει πουθενά αυτο το πελλετ
Για τους ιδιώτες πάντως δεν απαγορεύεται να αναφέρουν απο που αγόρασαν κατι. Αρκεί να μην ειναι κρυφό επαγγελματίες που προσπαθούν να κάνουν διαφήμιση.

Γεράσιμε έχεις μαιλ,όσο για το κρυφοεπαγγελματιες νομίζω οτι με τετοιο πρήξιμο που εχετε φάει απο εμένα :whistle: μεχρι να καταλήξω κάπου για την θέρμανση ειστε όλοι σίγουροι οτι δεν είμαι :)
Τωρα που το σκεφτομαι παντός ειμαι πολυ σταθερός τύπος ξεκίνησα να ρωτάω για τζακι το γύρισα σε λεβητα ξύλου και τελικά πήγα σε πελλετ-ξύλο μια χαρά με βρίσκω :evil: :evil: :evil:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #133792 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Re:Επιλογή λέβητα πέλλετ
Παλι καλά που δεν κατεληξες σε λεβητα αερίου !!!! :silly:
Ευχαριστώ για το email

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #133836 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Re:Επιλογή λέβητα πέλλετ

kosmidis80 έγραψε: Καλες καυσεις!!!! Το πελλετ που πηρες ειναι παραγωγης alfawood

Στάλθηκε από το Lenovo A820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Είσαι σίγουρος ;;
Το πελλετ του Γιάννη εχει barcode 5203173000045

Της Alphawood και οι κόκκινες και οι φετινές πράσινες εχουν


Ειναι κοντινοί αλλα δεν ξέρω αν ειναι ιδιο εργοστάσιο
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #133866 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Re:Επιλογή λέβητα πέλλετ

fritakos έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: Καλες καυσεις!!!! Το πελλετ που πηρες ειναι παραγωγης alfawood

Στάλθηκε από το Lenovo A820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Είσαι σίγουρος ;;
Το πελλετ του Γιάννη εχει barcode 5203173000045

Της Alphawood και οι κόκκινες και οι φετινές πράσινες εχουν


Ειναι κοντινοί αλλα δεν ξέρω αν ειναι ιδιο εργοστάσιο

Καλησπέρα Γεράσιμε ίδιο barcode έχουν εγω εκανα πατατα έστειλα τον μικρο να το γράψει και μου έγραψε οτι ήθελε συγνώμη για το μπέρδεμα

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ