Προτάσεις σε αρχάριο για καυστήρα-λεβητα πελετ

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130985 από electron
Βασικά εγω πρώτα φώναξα 2-3 ανθρώπους μου έκαναν μια μελέτη και μια προσφορά, και μετα αποφάσισα...
Δεν σου κρύβω οτι δεν τους λυπήθηκα καθόλου, στο κατω κατω δεν κατάλαβα τα ωραια μου λεφτα θα εδινα..ας ερθουν και τσαμπα και μια και 10 φορες.. αν ειναι σωστοι θα παρουν την δουλεια.. αν δεν ειναι και ειναι αρπακολλατζηδες στο καλο.. εδω τον αλλον τον ρώταγα αν η χψ σομπα που θελει να μου πουλήσει εχει ελληνικό η έστω αγγλικό μενου και βιβλιο οδηγιών και μου ελεγε: "δεν ξερω πρεπει να παω στην αποθήκη να ανοίξω μια να δω.." τέτοιους επαγγελματίες να τους βράσω...ευχαριστώ αλλα δεν θα παρω... Ο αλος σε αλλο τοπικ γραφει πηρα σομπα και εχει ιταλικο μενου και δεν καταλαβαινω τιποτα.. Ε λοιπον ας προσεχε.. τι να πω...
Για να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε πρέπει οι ερωτήσεις σου να ειναι λιγο πιο συγκεκριμένες για να μπορέσεις να παρεις και συγκεκριμένες απαντήσεις.
Ριξε μια μάτια (εδω) σε οτι αφορα τους λεβητες..


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by electron.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131002 από agge72

electron έγραψε: Βασικά εγω πρώτα φώναξα 2-3 ανθρώπους μου έκαναν μια μελέτη και μια προσφορά, και μετα αποφάσισα...
Δεν σου κρύβω οτι δεν τους λυπήθηκα καθόλου, στο κατω κατω δεν κατάλαβα τα ωραια μου λεφτα θα εδινα..ας ερθουν και τσαμπα και μια και 10 φορες.. αν ειναι σωστοι θα παρουν την δουλεια.. αν δεν ειναι και ειναι αρπακολλατζηδες στο καλο.. εδω τον αλλον τον ρώταγα αν η χψ σομπα που θελει να μου πουλήσει εχει ελληνικό η έστω αγγλικό μενου και βιβλιο οδηγιών και μου ελεγε: "δεν ξερω πρεπει να παω στην αποθήκη να ανοίξω μια να δω.." τέτοιους επαγγελματίες να τους βράσω...ευχαριστώ αλλα δεν θα παρω... Ο αλος σε αλλο τοπικ γραφει πηρα σομπα και εχει ιταλικο μενου και δεν καταλαβαινω τιποτα.. Ε λοιπον ας προσεχε.. τι να πω...
Για να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε πρέπει οι ερωτήσεις σου να ειναι λιγο πιο συγκεκριμένες για να μπορέσεις να παρεις και συγκεκριμένες απαντήσεις.
Ριξε μια μάτια (εδω) σε οτι αφορα τους λεβητες..


Καταλαβα καταλαβα πηρες πολυ σωστες απαντησεις απο αυτους που σε επεισαν για να παρεις αυτον που πηρες και πηρες και συγκεκριμενες απαντησεις.Πρεπει να ηταν πολυ καλοι επαγγελματιες και γνωστες σε μελετες και
προσφορες!!!Και τι νομιζεις βρε electron πως ειναι η μελετες και οι προσφορες στραγαλια..εε και βεβαια δεν
θα πρεπει να τους λυπασαι τι λες τωρα....Εχω καιρο να γραψω αλλα δεν μπωρο να ακουω αυτα που ακουω.....
electron ξερεις ποσος χρονος χρειαζεται για να κανεις μια μελετη και μια προσφορα για εστι τα λες?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131014 από electron

agge72 έγραψε:
Καταλαβα καταλαβα πηρες πολυ σωστες απαντησεις απο αυτους που σε επεισαν για να παρεις αυτον που πηρες και πηρες και συγκεκριμενες απαντησεις.Πρεπει να ηταν πολυ καλοι επαγγελματιες και γνωστες σε μελετες και
προσφορες!!!Και τι νομιζεις βρε electron πως ειναι η μελετες και οι προσφορες στραγαλια..εε και βεβαια δεν
θα πρεπει να τους λυπασαι τι λες τωρα....Εχω καιρο να γραψω αλλα δεν μπωρο να ακουω αυτα που ακουω.....
electron ξερεις ποσος χρονος χρειαζεται για να κανεις μια μελετη και μια προσφορα για εστι τα λες?


@agge72, καλά κάνεις και δεν γράφεις συχνα, γιατί ουτοσι άλλως όταν γράφεις δεν εχεις και τίποτα σωστό και ουσιαστικό να μας πεις..
Επί του παρόντος εχεις να πεις τίποτα στο να βοηθήσεις τον παραπάνω φίλο?. Η θα βγαλεις πάλι τους κομπλεξισμους σου οπως είχες κάνει και στο παρελθόν?. (ξερεις εσυ).

Και ασε... το τι κατάλαβες και το τι πήρα εγω , είναι αλλο θέμα και δικιά μου απόφαση οποτε επέτρεψε μου να σου πω οτι είναι άστοχο το σχόλιο σου..
Δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση εχει το τι πήρα εγώ με το τι θέλει να πάρει ο φίλος..?, ειδες πουθενά για κάποιον λογο να του ειπα να πάρει αυτο που εχω παρει εγω? (που παρεμπίπτοντος ειμαι πολύ ευχαριστημένος)

Γιατί λοιπόν δεν του λες και εσυ (που θα εμπλέκεσαι σε αυτά) του φιλου πως.... κάνουν τις μελέτες? ε?
Δεν ειναι δε και θεμα της NASA στο να βαλει κάποιος έναν λέβητα να ζεσταθεί και να τον συνδεσει σε ιδι υπαρχον εγκατάσταση. Μην τρελαθουμε κιολας..


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131068 από LEONAS
Δεν τον ειπες να παρει σαν τον δικο σου αλλα εβαλες να δει
ο ανθρωπος τις ιδιας ηλιθιας φιλοσοφιας σαν του δικου σου και
λες οτι ετσι ειναι ενας λεβητας βιομαζας οσο για το ευχαριστημενος
το βλεπουμε αν κατσεις να διαβασεις για τους μαβιλ. :lol:

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131069 από kosmidis80
ε καλα ρε Λεωνα, δεν σου ειπαμε και καμπουρη τον αδερφο! :lol: :lol: :lol:

Τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα που ακολουθειτε ως τακτικη?

Αν εξαρχης παρουσιαζοσασταν με τα αληθη σας στοιχεια και εσυ και ο αδερφος σου σιγουρα θα ηταν ολα καλυτερα απ οτι η βλακεια που επαναλαμβανεται εδω και καιρο και προσπαθεις να μας δουλεψεις για το ποιοι και το τι εισαστε!

Και για του λογου του αληθες σας προκαλω και τους δυο να βρεθουμε στην επομενη συναντηση με τις ταυτοτητες μας και να παραδεχτω δημοσια αν εχω λαθος οτι ειμαι μαλακας και οτι αδικως σας κατηγορω! Και θα μου πεις τωρα, μα πως θα ερθει ο Agge? Δεν χρειαζεται θα παμε βολτα ολο το energ παρεα στο μαγαζι στον Λαγκαδα να τον βρουμε! :lol:

Υγ. Σε ειχα για μαγκα, κριμα ομως γιατι εκανα μεγαλο λαθος...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PRIMUS 45, vag1234, electron

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131125 από electron
Αν και με κάλυψε ο Θωδωρης,ΟΛΟΙ ξέρουμε εδω μεσα οτι κάποια άτομα σαν και εσας τι "τακτική" έχουν και τι "επιδιώκουν".
Εγω εχω γράψει πιο παλιά το ποίος είμαι και τι δουλειά κάνω όποτε τις "εξυπνάδες" κράτιστε τις για πάρτι σας.

Θοδωρή θυμάσαι, το καλοκαίρι εμείς είχαμε μιλήσει στο τηλέφωνο, κάποιοι άλλοι κρυβόντουσαν όμως.. χμμ γιατί άραγε?, αλήθεια τελικα ποιοι είναι και τι αποσκοπούν?

Οσο για το τοπικ της Μαβιλ που αναφέρθηκες Λεωνα, ναι υπάρχει εκει και ο καθένας μπορεί να βγαλει τα συμπεράσματα του. ΔΕΝ υποχρεώσαμε ΚΑΝΕΝΑΝ και ποτε να παρει κατι ιδιο. Την γνωμη μου ειπα και εσυ μπορούσες να κάνεις το ιδιο βεβαια θέλεις να κατηγορείς τους λέβητες Μαβιλ για μια ακόμη φορα. Γιατι άραγε?.Μήπως δεν εχεις αρκετή προμήθεια απο εκει ?
Απο εκει και περα θελώ να πιστεύω οτι εδω μεσα ειναι ΕΛΕΥΘΕΡΟ και ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ φόρουμ και ο ΚΑΘΕΝΑΣ μας μπορεί να λεει την γνώμη του ΕΛΕΥΘΕΡΑ. Περιμένω απο ΣΟΒΑΡΟΥΣ ανθρώπους, (αν θέλετε να σας αποκαλούν ετσι) να λένε γνώμες με επιχειρήματα, και οχι καραγκιοζιλίκια.

Σορρυ για το offtopic αν θέλετε μπορείτε να σβήσετε το ποστ και ολα τα ασχετα, καθως για μια ακομα φορα
η συζήτηση ξεφυγε!. Μπραβο σας τα καταφέρατε παλι!


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by electron.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PRIMUS 45

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.093 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ