Σόμπες pellet Ravelli

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172122 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
ΚΑΚΩΣ που έκανες αυτό!!!!!!!!!!!ΤΕΛΙΚΑ ΤΖΑΜΠΑ ΦΩΝΑΖΩ!!!ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΣΤΑ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΤΟ YOUTUBE Η ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΟΘΟΝΕΣ ΑΡΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΕΝΟΥ!!!!Λ Α Θ Ο Σ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!!!!ΓΡΑΨΕ ΕΝΑ ΕΜΑΙΛ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172124 από Βασίλης rv80
Απαντήθηκε από Βασίλης rv80 στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , εάν αναφέρεσαι σε εμένα :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172130 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
ΔΕΣ ΣΤΟ ΕΜΑΙΛ
Last edit: 3 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #173823 από papaki45
Απαντήθηκε από papaki45 στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli

Καλησπερα energiers.Εδω λεω να μιλαμε για σομπες πελλετ(ravelli και οτι αλλη μαρκα θελετε).Εγω λοιπον πηρα αποφαση για σομπα πελλετ περιπου τον μαιο 2011 μετα απο πολυ ψαξιμο και διαβασμα απο τον φλεβαρη 2011 στο αλλο φορουμ,ετσι λοιπον βγηκα για ελεγχο τιμων!Στην αρχη μου προτειναν μια palazzetti 6.2 kw για διαμερισμα 75-80 τμ του 1980 με καινουργια κουφωματα και νοτιο προσανατολισμο και απο κατω πυλωτη.Ευτυχως καταλαβα γρηγορα οτι αυτη(6.2kw) ηταν πολυ μικρη και ετσι την απερριψα,και μετα απο αρκετο ψαξιμο κατεληξα στις ravelli,και παλι μου προτειναν να παω στα 7 kw αλλα εγω παρεμεινα δυσπιστος και ετσι αποφασισα να παρω την ravelli flavia 9kw με ενα καναλι αερα για τα αλλα δωματια.Μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ενθουσιασμενος με την αγορα που εκανα(ισως η καλυτερη που εκανα τατελευταια χρονια μαζι με το υγραεριο στο αυτοκινητο).Καταναλωση μεχρι στιγμης 435 κιλα σε 460 ωρες,το τελευταιο δεκαημερο 1κιλο/1ωρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #173828 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
Γεια σου Γιάννη.δεν είναι ίδιο το σπίτι του ενός με του άλλου η οι απαιτήσεις είναι διαφορετικές η η μόνωση είναι άλλη τα παράθυρα η αίσθηση τις ζεστης κ.τλ.Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΦΤΑΝΕΙ Η ΤΣΕΠΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΜΟΝΩΣΗ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #173858 από Gregory Stavropoulos
Απαντήθηκε από Gregory Stavropoulos στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
 Καλησπέρα και από εμένα στην ομάδα σας! Έχω μια ravelli hrv120.
Μετά από σύντομη διακοπή ρεύματος η οθόνη πάνω αριστερά δεν μου δείχνει την εξωτερική θερμοκρασία του χώρου γύρω από την σόμπα δείχνει 0. Μήπως γνωρίζει κάποιος τι συμβαίνει;
Κατά τα άλλα δουλεύει μια χαρά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.148 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ