Γολγοθάς!!! Η επιλογή λέβητα pellet στην Ελλάδα

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #605 από panio13
θεοδοση η διαφορα τιμης του starfire μεταξυ ορεστιαδας και αθηνας ειναι 1000ευρω.Μαλλον νοικιαζουν αεροπλανο για να τον φερουν στην αθηνα..... Για να δειτε ποσο σοβαρους εμπορους εχουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #621 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

panio13 έγραψε: θεοδοση η διαφορα τιμης του starfire μεταξυ ορεστιαδας και αθηνας ειναι 1000ευρω.Μαλλον νοικιαζουν αεροπλανο για να τον φερουν στην αθηνα..... Για να δειτε ποσο σοβαρους εμπορους εχουμε

Εγώ είμαι δίπλα στη Θεσ/νίκη. Στην Ορεστιάδα είδα να τον δίνει ο Crystal σε λογική τιμή. Στην Αθήνα πόσα τον ζητάνε;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #644 από panio13
στην αθηνα μου ζητησαν 5000ευρω +1000ευρω εγκατασταση ενω στην ορεστιαδα μου ζητησαν 4000 αλλα δεν αφηνει η μαμα εταιρια να μου το στειλουν

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #647 από Τάκης

panio13 έγραψε: στην αθηνα μου ζητησαν 5000ευρω +1000ευρω εγκατασταση ενω στην ορεστιαδα μου ζητησαν 4000 αλλα δεν αφηνει η μαμα εταιρια να μου το στειλουν

Δεν υπάρχει λόγος στεναχώριας, κυκλοφορούν 10δες λέβητες στην αγορά που μπορείς να διαλέξεις.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #713 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

panio13 έγραψε: στην αθηνα μου ζητησαν 5000ευρω +1000ευρω εγκατασταση ενω στην ορεστιαδα μου ζητησαν 4000 αλλα δεν αφηνει η μαμα εταιρια να μου το στειλουν

Έκανα copy + paste τις 2 σειρές του σχολίου σου παραπάνω και το πέρασα με e-mail στον Βασίλη Ντάγκα της STARFIRE στη Θεσ/νίκη. Σου βάζω με copy την απάντησή του παρακάτω:
vassilios.dagas

1:32 μ.μ. (Πριν από 3 ώρες)

προς Εμένα
Καντε με ενα τηλ στο 6945411762 Βασιλης Νταγκας απο STARFIRE
Πάρε ένα τηλέφωνο, δεν χάνεις τίποτα!
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ΘΕΟΔΟΣΗΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #717 από Asteris

panio13 έγραψε: στην αθηνα μου ζητησαν 5000ευρω +1000ευρω εγκατασταση ενω στην ορεστιαδα μου ζητησαν 4000 αλλα δεν αφηνει η μαμα εταιρια να μου το στειλουν


Πάρε και τον συνήγορο του πολίτη και πες του ότι έχω θέμα με άρνηση πώλησης...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ