Grune holz wood pellet Alfa Wood

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #146816 από erfesios
Απαντήθηκε από erfesios στο θέμα Grune holz wood pellet Alfa Wood
Τελειωσε το πελετ μου σημερα και ψαχνοντας να βρω που θα βρω το καινουργιο πελλετ της αλφα μετα απο 3 τηλ μιλησα με καποιον κυριο που μου ειπε οτι εχουνε στο υποκαταστημα στο Καλοχωρι πηγα απο Ευκαρπια Θεσσαλονικης να το παρω 5 σακια για να ξερω τι θα κανω του χρονου πηγαινω εκει ειναι δυο κυριοι με εξυπηρετουν μου τα δινουν τουσ πληρωνω 20,25 ευρω εχω αποδειξη τιμη κιλπου 0,27 και γυρναω σπιτι περιπου 10 χλμ πηγαινε ελα με κινησ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #146817 από erfesios
Απαντήθηκε από erfesios στο θέμα Grune holz wood pellet Alfa Wood
Ωραια συσκευασια εντονη μυρωδια μαλλον πευκου σφραγιδες πιστοπιηση καθολου σκονη και αρχιζει το μαρτυριο μου.Η φλογα χαλια αλλα καιγοταν καει κανα τριωρο και σταματαει αφου ηρθε η θεμοκρασια στο σπιτι βλεπω μεσα ολα μαυρα πισσα τζαμια τοιχωματα και στο ποτηρακι υγρασια σαν λασπη το καθαριζω (μολισ ειχα καθαρισει ολη την σομπα μεσα εξω οπως κανω καθε τελη τησ σαιζον)λεω ετυχε βαζω το δευτερο τσουβαλι και οταν δινει εντολη ο θερμαστατης παει να παρει φωτια αμ δε ξεχειλησε το ποτηρι πελλετ το ανοιγω τα βγαζω και ξαναπροσπαθω τελικα αναβει αλλα για να καει τερμα αερα με το ζορι απογοητευτηκα νομιζα οτι εχω ενα πελετ πιστοποιημενο ελληνικο Κριμα ημ παραγωγησ 03/03/2015 ωρα 20-11 αριθμος παρτιδας 2015 γιατι ρε γαμωτο?
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Still

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #146820 από Still
Απαντήθηκε από Still στο θέμα Grune holz wood pellet Alfa Wood
πολυ σοβαρο αυτο που αναφερεις.
πες μας σε τι σομπα ?
καλο ειναι να το εξετασει ο κ. Νασικας, καθως παιζεται η φημη μιας αναγνωρισμενης εταιριας.
περιμενω κι εγω τις εξελιξεις γιατι ετοιμαζομαι για αγορες.
Last edit: 9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by Still.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #146822 από kosi
Απαντήθηκε από kosi στο θέμα Grune holz wood pellet Alfa Wood

erfesios έγραψε: Ωραια συσκευασια εντονη μυρωδια μαλλον πευκου σφραγιδες πιστοπιηση καθολου σκονη και αρχιζει το μαρτυριο μου.Η φλογα χαλια αλλα καιγοταν καει κανα τριωρο και σταματαει αφου ηρθε η θεμοκρασια στο σπιτι βλεπω μεσα ολα μαυρα πισσα τζαμια τοιχωματα και στο ποτηρακι υγρασια σαν λασπη το καθαριζω (μολισ ειχα καθαρισει ολη την σομπα μεσα εξω οπως κανω καθε τελη τησ σαιζον)λεω ετυχε βαζω το δευτερο τσουβαλι και οταν δινει εντολη ο θερμαστατης παει να παρει φωτια αμ δε ξεχειλησε το ποτηρι πελλετ το ανοιγω τα βγαζω και ξαναπροσπαθω τελικα αναβει αλλα για να καει τερμα αερα με το ζορι απογοητευτηκα νομιζα οτι εχω ενα πελετ πιστοποιημενο ελληνικο Κριμα ημ παραγωγησ 03/03/2015 ωρα 20-11 αριθμος παρτιδας 2015 γιατι ρε γαμωτο?

ας δούμε και που τα είχε ο έμπορας ήταν εκτεθειμένα η σε στεγανό μέρος, το έχω ξανά γράψει ο έμπορας μπορεί να σε θάψει και να σε ανεβάσει στα ουρανια.εδώ στο κιλκίς έχουμε δυο έμπορους "πελλετ"τα έχουν έξω όταν πας να παρεις σου δίνη από εκείνα,δεν παίρνεις και από τους δυο και τέλος..
Last edit: 9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by kosi.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Still

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #146844 από panagiotis
Απαντήθηκε από panagiotis στο θέμα Grune holz wood pellet Alfa Wood
ασε ρε φιλε αμα τα εχει εξω θα τουμπανιασουν.και εγω νομιζα οτι βγαλαμε πελλετ καλο οπως το σβαι.Πολλες εταιριες φερνουν φασον πελλετ και το πουλανε,αλλοι φερνουν τουρκικα προιοντα και τα πουλαν σαν δικα τους.Αντε καλιτερα βουλγαρια και πιο φθηνα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #146845 από kosi
Απαντήθηκε από kosi στο θέμα Grune holz wood pellet Alfa Wood

panagiotis έγραψε: ασε ρε φιλε αμα τα εχει εξω θα τουμπανιασουν.και εγω νομιζα οτι βγαλαμε πελλετ καλο οπως το σβαι.Πολλες εταιριες φερνουν φασον πελλετ και το πουλανε,αλλοι φερνουν τουρκικα προιοντα και τα πουλαν σαν δικα τους.Αντε καλιτερα βουλγαρια και πιο φθηνα.

τότε είναι χαλια το "πελετ" ρε ρε ρε ρε...έμπορας του κιλκίς είσαι και "δανκοθικες",το παράδειγμα για το κιλκίς ήταν..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ