Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136257 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

stratis 1 έγραψε:

john88s έγραψε:
1) Οι Έλληνες είναι οπαδοί. Είτε πρόκειται για κόμμα είτε για ομάδα ποτέ δεν μπορούν να παραδεχτούν "ναι υποστήριζα λάθος" αν π.χ το κόμμα τους έκλεψε ή η ομάδα τους έστησε αγώνα. Ως εκ τούτου δεν θα βγει να κάνει και κανείς την αυτοκριτική του....Γιατί θίγεται ο εγωισμός του ατόμου.
2)Δεν πιστεύω ότι ισχύει, αλλά αν το δω κουτοπόνηρα (όπως με βλέπουν και μένα πολλοί) θα σου πω ότι κάποιοι επωφελήθηκαν από την εταιρία. Πήραν πέλλετ φτηνά, μπορεί τζάπα, η σε κάθε περίπτωση πιο φτηνά από κάποιον άλλο για αυτό και η υποστήριξη. Αυτό είναι ένα σενάριο...Υποκειμενικό και ξαναλέω ότι δεν του δίνω και πολύ βάση.
3) Σαφώς δεν ασχολήθηκε κανείς με το θέμα του Θεοδόση. Όπως και με το γεγονός ότι η συγκεκριμένη εταιρία διαφημιζόταν μέσω της κλήρωσης επί 1 χρόνο στο forum. Προφανώς ήταν τακτική της εταιρίας να έχει πάντα ένα θέμα στην πρώτη σελίδα του forum. Έτσι με το θέμα της κλήρωσης σε ισχύ ήταν στο επίκεντρο για όλο το χειμώνα. Πιο πολλοί ήξεραν την Creta Pellet παρά την Alfa Wood!!!!!!! Δεν νομίζω να φταίει ο jnet σε αυτό απλά αυτό θα είναι ένα καλό μάθημα για το μέλλον για όλους μας. Έτσι την επόμενη φορά όποιος θέλει να προβληθεί θα τα σκάει εκ των προτέρων και θα δίνει τα δώρα εκ των προτέρων...

Υ.Γ Υπήρχε όντως εργοστάσιο; Τα μηχανήματα τα είχε κανείς να δουλεύουν; Φωτογραφίες εργοστασίου στο site δεν έχουν....


Φωτογραφίες του εργοστασίου έχω.
Αλλά τις δείχνω στους 'οπαδούς' της δικής μου ομάδας.
Εσύ είσαι στην απέναντι ομάδα οπότε θα μου δώσεις ένα σακί πελλετ 'τσάμπα'για να τις δεις. :P :P :woohoo:


Επειδή είμαι Έλληνας και σκατοπερίεργος σου δίνω 2 τσουβάλια πέλλετ...:P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136259 από pineli
Απαντήθηκε από pineli στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Εσείς το γλεντάτε βλέπω.Έλειψα για λίγο αλλά θέλω και εγώ μια παραγγελιά από το φιλαράκι το τρελό DJ αν είναι δυνατόν.Ε ΝΤΕ ΛΑ ΜΑΓΚΕ ΝΤΕ ΒΟΤΑΝΙΚ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων PRIMUS 45.
Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136260 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Τραγουδάκι θες?
Άκου το !!!

Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by stratis 1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136261 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

pineli έγραψε: Εσείς το γλεντάτε βλέπω.Έλειψα για λίγο αλλά θέλω και εγώ μια παραγγελιά από το φιλαράκι το τρελό DJ αν είναι δυνατόν.Ε ΝΤΕ ΛΑ ΜΑΓΚΕ ΝΤΕ ΒΟΤΑΝΙΚ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων PRIMUS 45.

Επειδή το γλεντάμε εδώ μέσα ακούστε και αυτό :whistle:

Αλλά και το αυθεντικό


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136263 από 1821abgd@gmail.com
Παιδιά καλά τα τραγουδάκια αλλά κανένα νέο για τους ΑΡΟΥΡΑΙΟΥΣ της κρετα πελλετ Τηλ δεν σήκωναν ούτε δήθεν στο φόρουμ μπαίνουν να κάνουμε καμιά ΛΑΧΕΙΟΦΟΡΟ.
Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136281 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Όποιος έχει κάποια επαφή τις τελευταίες ημέρες με κάποιον από την Creta ας στείλει mail στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 9 Χρόνια 7 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.104 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ