Απόψεις για το pellet Εnergostar

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77786 από RENEWABLE NRG
Απαντήθηκε από RENEWABLE NRG στο θέμα Απόψεις για το pellet Εnergostar
Παρακαλω.....

Πολύ ευχαρίστως να συστηθώ αν κάνετε και εσείς το ίδιο. Άλλωστε το κάνω πάντα στην αλληλογραφία μου και δεν στέλνω ποτέ ανώνυμα τα mail μου...
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77797 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Απόψεις για το pellet Εnergostar

RENEWABLE NRG έγραψε: Πολύ ευχαρίστως να συστηθώ αν κάνετε και εσείς το ίδιο. Άλλωστε το κάνω πάντα στην αλληλογραφία μου και δεν στέλνω ποτέ ανώνυμα τα mail μου...

Παναγιώτης, καταναλωτής πέλλετ της ελληνικής αγοράς. Πιστεύω πως πριν με κατηγορήσετε για φανταστικούς φίλους καλό θα ήταν να συστηθούμε πρώτα :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77798 από RENEWABLE NRG
Απαντήθηκε από RENEWABLE NRG στο θέμα Απόψεις για το pellet Εnergostar
Εμένα με λένε Σπύρο- αντιπροσωπεύω την Trebio στα Βαλκάνια.

Αυτό για τους φανταστικούς φίλους θα το αφήσω ασχολίαστο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77807 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Απόψεις για το pellet Εnergostar
Ωραία, λοιπόν, κύριε Σπύρο. Αφού σας βρήκαμε εύκαιρο, λύστε μας τις παρακάτω απορίες:

1. Γιατί μέχρι τώρα πουλούσατε το Energostar ως Αυστριακό, διαφημίζοντας ότι έχει ENplus πιστοποίηση, όταν στη σακούλα του δεν είναι τυπωμένη καν σφραγίδα με το σήμα ENplus και τον αριθμό πιστοποίησης;

2. Γιατί η Schweighofer αποδέχεται μόνο δύο μάρκες ως δικές: το Golden Nuggets και το Schweighofer; Το Energostar που είναι;

3. Για ποιο λόγο το ίδιο εργοστάσιο να παράγει πέλλετ σε δύο διαφορετικές σακούλες για να τις πουλήσει στην ίδια αγορά και από τον ίδιο αντιπρόσωπο; Τρεις με τη μελλοντική Energostar;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77815 από RENEWABLE NRG
Απαντήθηκε από RENEWABLE NRG στο θέμα Απόψεις για το pellet Εnergostar
Δεν ξέρω αν διαβάσατε το ποστ μου αλλά σας έγραψα ότι είμαι αντιπρόσωπος της Abellon (Trebio). Πρόσφατα ήρθαμε σε συμφωνία για την συσκευασία των πέλλετ Energostar στο εργοστάσιο Trebio. Επομένως στα 2 πρώτα ερωτήματα δεν είμαι αρμόδιος να σας απαντήσω. Ή μάλλον μιας και γνωρίζω την περίπτωση από κοντά μπορώ να απαντήσω σε ξεχωριστό θέμα που θα μπορούσε να έχει τον τίτλο "Διαμόρφωση τιμών των πέλλετ στην Ελληνική αγορά" ή ακόμη καλύτερα "Καρτέλ εμπόρων πέλλετ στην Ελληνική αγορά" ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Βλέπω ότι η συγκεκριμένη πρακτική προφανώς εν αγνοία σας έχει βρει έναν ένθερμο υποστηρικτή.

Το τρίτο αφορά την στρατηγική μάρκετινγκ της εταιρείας και φυσικά δεν πρόκειται να κάτσω να σας αναλύσω θέματα που δεν σας αφορούν, εκτός και αν ενδιαφέρεστε από άλλη σκοπιά και όχι αυτή του απλού καταναλωτή πέλλετ οπότε πολύ ευχαρίστως θα το κάνω.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by RENEWABLE NRG.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77818 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Απόψεις για το pellet Εnergostar
Ενδιαφέρον. Αποφύγατε να μας λύσετε και τις 3 απορίες. Καταλαβαίνετε πως ο κόσμος αν δεν πάρει κάποιες λογικές εξηγήσεις δεν είναι δυνατόν να σας πιστέψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ