ΠΕΛΛΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ (Διαβούλευση)

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37332 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Απ: ΠΕΛΛΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
Θετική η κίνηση. Να πάνε τουλάχιστον εκεί που χρειάζονται περισσότερο. Είμαι διαθέσιμος για τις χειρωνακτικές εργασίες, ξεφόρτωμα και διανομή στον Βόλο, αν και γνώμη μου είναι ότι περισσότερο τόπο θα έπιαναν σε κάποια άλλη Θεσσαλική πόλη όπως Τρίκαλα ή Καρδίτσα ή και Λάρισα λόγω κλιματικών συνθηκών.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37343 από kostas tz
Απαντήθηκε από kostas tz στο θέμα Απ: ΠΕΛΛΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
μπραβο για την προτοβουλια αλλα για να καψουν πελλετ και ξυλα χριαζονται και σομπες,αφου βρεθουν οι οικογενιες που τα χριαζονται μηπος να γινη και καπια προσφορα για σομπες σε αυτους που δεν εχουν,και στο κατω κατω αν δεν μπορουν να κανουν προσφορα σε σομπες να ανοιξουμε ενα λογαριασμο και ολοι να συμβαλουμε απο το υστεριμαμας,οσα μπορει ο καθενας και να τους προμηθευσουμε και με σομπες.ξερω ολοι περναμε δισκολιες και προτος και καλητερος εγω αλλα προκημενου να βοηθεισω ενα συνανθρωπο που εχει πραγματικα αναγκη θα κοψο κατι απο εμενα και την οικογενια μου και θα βοηθεισω!!!!!

Η πειρα ειναι μια χτενα που την αποκτας οταν εισαι πια φαλακρος!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37351 από tasis
Απαντήθηκε από tasis στο θέμα Απ: ΠΕΛΛΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
μπράβο παιδιά σε αυτες τισ δύσκολες εποχές που ζούμε είναι οτι καλύτερο να βοηθάμε τους συνανθρωπους μας που δεν έχουν την δυνατότητα για το αυτονοητο δηλαδη να μην μπορουν να ζεσταθουν και πάλι μπραβο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37363 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: ΠΕΛΛΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

Τάκης έγραψε: Θετική η κίνηση. Να πάνε τουλάχιστον εκεί που χρειάζονται περισσότερο. Είμαι διαθέσιμος για τις χειρωνακτικές εργασίες, ξεφόρτωμα και διανομή στον Βόλο, αν και γνώμη μου είναι ότι περισσότερο τόπο θα έπιαναν σε κάποια άλλη Θεσσαλική πόλη όπως Τρίκαλα ή Καρδίτσα ή και Λάρισα λόγω κλιματικών συνθηκών.


Είπαμε αρχικά Βόλο λόγω της σχέσης με την Μοσχάλης ΑΒΕΤΕ. Η συγκεκριμένη εταιρεία δέχτηκε να κάνει τον ενδιάμεσο χωρίς να βάλει ούτε λεπτό του ευρώ επάνω στο κόστος αλλά να κόψει ολες τις ΑΛΠ πρός αυτούς που θα αγοράσουν το pellet στην τιμή παραγωγής+μεταφοράς από το εργοστάσιο.

Αν βρεθεί άλλος στις περιοχές που αναφέρεις εννοείτε ότι το κάνουμε και εκεί ή πρώτα εκεί λόγω καιρικών συνθηκών.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37376 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Απ: ΠΕΛΛΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
Μπράβο σε όλους για την βοήθεια που θα γίνει προς τους συνανθρώπους μας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37383 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Απ: ΠΕΛΛΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
Θα πρότεινα να το πηγαίναμε και λίγο παραπέρα. Είμαστε 2300 μέλη και αν προσφέρει ο καθένας μας έναν καφέ, 3 - 5 ευρώ δηλαδή, μπορεί να μαζευτεί ένα σεβαστό ποσό για να αγορασθούν 3 νταλίκες καυσόξυλα.
Aν και άλλοι συμφωνούν με αυτό, ας ανοίξει ο Jnet έναν λογαρισμό που να μπορούμε να καταθέσουμε ότι θέλει ο καθένας εντελώς προαιρετικά, και το ποσό που θα μαζευτεί όλο τον Νοέμβριο, να μετατραπέι σε ξύλα για όσους έχουν ανάγκη, ειδικά τις μέρες των γιορτών.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ