Κλίνκερ ή κάτι άλλο;

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42379 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Κλίνκερ ή κάτι άλλο;

kostas tz έγραψε: κυριε Μοσχαλη καλημερασας,δεν εχω κανενα προβλημα με τη σομπα απεναντιας ειμαι πολυ ευχαριστημενος,αν αφησα να ενοηθει αυτο ζητω συγνωμη απο ολους,το προβλημα ειναι με το πελλετ οπως εγραψα και ποιο πριν,χθες εκαψα και το τελευτεο τσουβαλακι που ηταν το clean planet,πιστεψτεμε δεν αφησε καθολου κληγκερ ουτε για διγμα,τωρα οσο αναφορα το μαυρισμα στο τζαμι το θεορω φισιολογικο εφεσον δεν ειναι σε μεγαλο βαθμο,αλιμονο, φωτια αναβει δεν ειναι δυνατον να μη μαυριση καθολου,απλα στο schweighofer ειχα γκληγκερ και αρκετο μαυρισμα του τζαμιου ιδικα απο την αρχη,δεν το κατιγορο σαν προιον,ο προβληματισμος ηταν μιπος ο τροπος που τα αποθηκευει ο εκαστοτε εμπορος τους διμηουργη προβλημα,στην περιπτοση μου ισως να ειχαι παρει υγρασια παραπανω απο το επιτρεπτο οριο!!!!!!!!!και να συμπληροσο οτι την καθαριζω σχολαστηκα μολις τη σβησω και κρυοση τελιος!!!!!


Πάρε τηλ. 2410239333

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42392 από -mike-
Απαντήθηκε από -mike- στο θέμα Κλίνκερ ή κάτι άλλο;
stoikon βλεπω απο τις εικονες kostas tz οτι η σομπα θελει αερα οπωςδηποτε,η εγκατασταση ειναι μια χαρα
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by -mike-.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42394 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Κλίνκερ ή κάτι άλλο;
Σου ανοιγουν?? γιατι εμενα οχι

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42492 από vasgri
Απαντήθηκε από vasgri στο θέμα Κλίνκερ ή κάτι άλλο;
οταν ενοεις σταδιο καθαρισμου τι εννοεις? το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι ξεκινα περιπου 30 λεπτα με το που αναβει η σομπα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42494 από vasgri
Απαντήθηκε από vasgri στο θέμα Κλίνκερ ή κάτι άλλο;

Nasikas έγραψε:

Sp4wN έγραψε: Άν θέλετε μπορώ να μετονομάσω το συγκεκριμένο θέμα σε "πρόβλημα με ρυθμίσεις σόμπας πέλλετ"

..έψαχνα να βρω που πηγε το θεμα να βοηθησω τον νεο φίλο, μιας και όπως έγραψα γνωρίζω τι συμβαίνει.
(επαναλαμβανω φίλε μου, καθησε να παρατηρήσεις σε ποια χρονική στιγμη ξεκινα το μαυρισμα. Στο ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ μήπως ; ? )

Πηγε όμως 1.05 νυχτα και το πρωί έχω διήμερο ταξίδι.
καληνυχτα

οταν εννοεις σταδιο καθαρισμου? δε ξερω τι ακριβως ειναι το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι ξεκκινα σε 30 λεπτα περιπου με το που αναβει η σομπα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42498 από vasgri
Απαντήθηκε από vasgri στο θέμα Κλίνκερ ή κάτι άλλο;

mastoras έγραψε: Η σόμπα είναι μικρή και δεν τίθεται θέμα προβλήματος εάν η εισαγωγή είναι από μέσα στον χώρο.

Αυτό βέβαια εξαρτάται με τον χώρο, δεν το συστήνω σε όλα τα σπίτια. Αφού όμως το εγχειρίδιο χρήσης ορίζει την εισαγωγή από έξω, αυτό πρέπει να γίνει.

Κάνε μια προσπάθεια ακόμα με το μαγαζί, και εάν δεν βγει άκρη, πολύ ευχαρίστως να έρθω να ρίξω μια ματιά να δω τι σφάλμα έχουν κάνει οι "συνάδελφοι" ........για αμοιβή ούτε λόγος να γίνεται. :)

Μια παρέα είμαστε όλοι εδώ στο φόρουμ.

Τα λέμε αύριο, καλό βράδυ σε όλους !!!!

μαστορα και μονο που το λες οτι θα ρθεις αν υπαρχει προβλημα σε ευχαριστω. αν κατι χρειαστεις απο το νοσοκομειο που δουλευω (θεαγενειο θεσσαλονικης μακρια απο κει αλλα εστω και προληπτικα )ευχαριστως να σε βοηθησω οσο μπορω . το ιδιο ισχυει και για τα υπολοιπα μελη του φορουμ αρκει να μου το πειτε. οσο αφορα το θεμα μας να σου πω μας ειπε ο τεχνικος της εντιλκαμιν να ανοιξουμε λιγο το παραθυρο για να παιρνει αερα η σομπα που ειναι ακριβως διπλα. το ανοιξαμε διαπλατα αναψαμε τη σομπα αλλα και παλι μαυριζει το τζαμι..οποτε ακρη δε εβγαλα. εφοσον ειχε πολυ αερα γιατι μαυριζει παλι το τζαμι? μαλλον τελικα χρειαζεται σωληνας .....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.117 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ