Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #106592 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

kosmidis80 έγραψε: Γιατι??? Φιλανθρωπος δεν ειπες οτι εισαι? Εγω στο υποσχομαι οτι αν κανεις στο φορουμ δωρο 10 παλετες σε κληρωση θα ειμαι καλο παιδι και θα σε αγαπαω!

Υγ. Αν και για το τελευταιο δεν περνω και ορκο. Εχω σταματησει την αγωγη για την διπολικη διαταραχη και οταν με πιανει η μανια ή υποτροπιαζω δεν με κρατανε 5 ανθρωποι!

Υγ2. Εξαλου τι ειναι 10 παλετες πελλετ στις ποσοτητες που φερνεις οπως λες????


Δεν μίλησα ποτέ για ποσότητες. Για τηλέφωνα μίλησα. Και δεν μου περισσεύουν 3000€. Πόσο πέλλετ νομίζεις ότι πρέπει να πουλήσεις για να σου μείνουν στην τσέπη 3000€;
Last edit: 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν by giogud.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #106594 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Γιατι 3000? Δεν τα αγοραζεις οσο τα πουλας?!

Εγω προταση εκανα για να γινουμε φιλοι! Η φιλια λενε ειναι ανεκτιμητη!

ΑΡΑ τι ειναι τα 3000 για να λες οτι ειμαστε φιλοι? εξαλου τα πελλετ στους πελατες σου θα τα δωσεις ως μαρκετινγκ αν θελεις ή ως προμοτιον!

Εγω σε εχω για κυμπαρη και λεβεντη παντως, οποτε σκεψου το και μου απαντας με καθαρο το μυαλο σε λιγο,ε?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #106608 από tractioner
Απαντήθηκε από tractioner στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Tα Schweighofer - golden nuggets - και GMG ειναι τα ιδια πελλετ?
Ενα εργοστασιο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #106625 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

tractioner έγραψε: Tα Schweighofer - golden nuggets - και GMG ειναι τα ιδια πελλετ?
Ενα εργοστασιο?

Λυπάμαι που εσύ θέλεις να βρεις μια άκρη για τα πέλλετ για να κάνεις τη δουλειά σου και αναγκάζεσαι να διαβάζεις ένα σωρό άσχετες κοκκορομαχίες.

Τα Schweighofer με κωδικό DINplus 7A040 είναι ίδια με τα Golden Nuggets (εργοστάσιο στο Sebes).
Τα Schweighofer με κωδικό DINplus 7A125 είναι ίδια με τα Egger και τα Eco Pellets της Egger (εργοστάσιο στο Radauti).
Τα GMG κυκλοφορούσαν με παράνομη σφραγίδα DINplus πέρισυ. Δε γνωρίζω αν άλλαξαν σακούλα και αποφάσισαν να κάνουν γνωστό το εργοστάσιο παραγωγής. Αν βρεις μια σακούλα, βγάλε φωτογραφίες και ανέβασέ την να τη δούμε, μπρος-πίσω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #106641 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

DOOM_NX έγραψε:

tractioner έγραψε: Tα Schweighofer - golden nuggets - και GMG ειναι τα ιδια πελλετ?
Ενα εργοστασιο?

Λυπάμαι που εσύ θέλεις να βρεις μια άκρη για τα πέλλετ για να κάνεις τη δουλειά σου και αναγκάζεσαι να διαβάζεις ένα σωρό άσχετες κοκκορομαχίες.

Τα Schweighofer με κωδικό DINplus 7A040 είναι ίδια με τα Golden Nuggets (εργοστάσιο στο Sebes).
Τα Schweighofer με κωδικό DINplus 7A125 είναι ίδια με τα Egger και τα Eco Pellets της Egger (εργοστάσιο στο Radauti).
Τα GMG κυκλοφορούσαν με παράνομη σφραγίδα DINplus πέρισυ. Δε γνωρίζω αν άλλαξαν σακούλα και αποφάσισαν να κάνουν γνωστό το εργοστάσιο παραγωγής. Αν βρεις μια σακούλα, βγάλε φωτογραφίες και ανέβασέ την να τη δούμε, μπρος-πίσω.


ετσι ειναι τα φορα, τι να κανουμε?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #106666 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
παλι παραμυθιαζουν καποιοι εδω μεσα το κοσμο;;


τιμες πελλετ στη Γερμανια!!!!


δε μπορω να ακουω η να διαβαζω αλλο ανακρίβειες....
Last edit: 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν by Stavrax.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.505 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ