Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #180892 από rendouan
Απαντήθηκε από rendouan στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ετσι να κουράζεσε λιγο................αποφάσισε εσύ και οταν εισαι σίγουρος (δεις και τα μεταφορικά για την περιοχή σου) στείλε το μειλ σου να σου δώσω τον έμπορο που θα σου τα στείλει απο δω swheihofer,alpine,holz royal με 420, κομπλε όλα, holz energy 380, γιατί προβληματίζεσαι δεν χρειαζονται αναλύσεις αυτές ειναι  οι τιμέςεδώ θες δεν θές

φιλε μου ενδιαφςρομαι ισχυει για αττικη; ελευσινα συγκεκριμςνα; χρειαζεται μεγαλη ποσοτητα πχ πανω απο τονο;
 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #180893 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Έχεις πλάκα, δεν λες το όνομα του εμπόρου δημόσια, αλλά μέσω email και όλα είναι νόμιμα κατα τα άλλα χχαχαχαχαχαχαχαχ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #180894 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Έχεις πλάκα, δεν λες το όνομα του εμπόρου δημόσια, αλλά μέσω email και όλα είναι νόμιμα κατα τα άλλα χχαχαχαχαχαχαχαχ και θα πάρω και πελλετ αν στειλω λεφτα χαχαχαχαχα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #180895 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ποιο ειναι το πρόβλημά σου εσένα ;το όνομα του εμπόρου; οταν θα έρθει η ωρα της αγορας εδώ είμαστε ,ειδες κανένας που έδωσε το μειλ να αντιδρά ΟΧΙ ,άρα...θελεις να παρεις με αποδειξη,τιμολόγιο και βέβαια θα το παραλάβεις αποφάσισε ,δες τα διαδικαστικά και εδω ειμαστε.
και για το άλλο φιλο ε ναι 1 τονος τουλαχιστον ,και αν εισαι μακρυα πρεπει να κανονισεις μεταφορική να τον παραλάβει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #180896 από craneman
Απαντήθηκε από craneman στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλημέρα και καλό μήνα. Και εγώ Ελευσίνα μένω. Και θέλω και εγώ κάνα 2 τόνους. Αν μπορεί να φέρει και για εμένα….
Σε ευχαριστώ πολύ Αλέξανδρος.
Το email μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν - 4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #180897 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πρεπει να δεις πρωτα πόσο θα στοιχισει η μεταφορα ,ποια μεταφορική θα το παραλάβει,που θα το πάει ,Αθήνα μόνοι πηγαίνει . Απο Αθήνα για Για Ελευσίνα πως θα μεταφερθει΄; Δες ολά αυτά ..Δεν φέρνει, στελνει με μεταφορική, αφου κανονιστούν τα διαδικαστικά.
Last edit: 4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν by thomas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.553 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ