Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179347 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Κύριε Παπαδάκη δεν ξέρω αν αναφέρεστε σε μένα αλλά έχω γλιτώσει 50.000€ από μέλη του energ.gr που ήθελαν να αγοράσουν πέλλετ από την εταιρεία Creta Pellets. Και τότε έλεγα ότι λέει μουφες για την ποιότητα του καυσίμου. Και τότε έλεγα ότι δεν είναι σοβαρή εταιρία με τον τρόπο που λειτουργούσε. Και τότε έλεγα ότι δεν γίνεται όλοι να πουλάνε 2€ και αυτός να πουλάει 0,50€. Ευτυχώς λοιπόν που τσακώθηκα με όλο το φόρουμ τότε ,και σώθηκαν αρκετοί. Βέβαια πολλοί την πάτησαν αλλά δεν πειράζει λέμε βλακείες εμείς που ακολουθούμε μια συγκεκριμένη προσέγγιση στα ζητούμενα με επιχειρήματα και αναλυτική μέθοδο και παρουσιάζουμε στοιχεία. Όσο για τις άλλες βοήθειες να ψάξετε να δείτε τι γράφω εδώ και 10 χρόνια. Τεχνικός δεν είμαι να δίνω λύσεις. Σε νέους που ρωτάνε πάντα λέω την άποψη μου και είμαι υπέρμαχος της χρήσης πελλετ για την Επαρχία. 3 λινκ έβαλα σε προηγούμενη ανάρτηση με πληροφορίες. Λινκ από πληροφορίες από Γερμανία. Θεός δεν είμαι να ρίξω και το πέλλετ. Και να θα τσακώνομαι με όσους λένε ότι ο γάιδαρος πετάει. Ας με κάνουν μπαν στο φόρουμ. Εξάλλου εγώ είμαι εδώ από το 2012 δεν ξέρω για σένα. 

​​​​​
​​

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179348 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
20% ???? ε ας εδινες και λιγο βαση τι λεμε εδω μεσα αντι να λες οτι θες προφανως το σφαλμα ειναι δικο σου !!!
αυτες οι δεξαμενες ειναι ενπελως ακαταλληλες για ογκομετρηση γιατι φουσκωνουν κι αν ψωνιζετε απ το βενζινα της γειτονιας το κλεψιμο ειναι λιγο μεγαλυετρο για να βγουν τα φεσια 

ολα αυτα τα εκανες μονος σου Γιαννακη ???? τι λε ρε παιδι μου και δεν σου φαινοτανε !!!!

dodis το φορουμ αφορα την ενεργεια γενικα ...αν αναφερεσαι στο συγκεκριμενο λημμα ,,, ε γινονται και συγκρισεις και δεν ειναι κακο να ειναι μαζεμενα 


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Last edit: 1 Χρόνος 4 Μήνες πριν by dimlyk.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179350 από dodis
Απαντήθηκε από dodis στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΤΡΕΧΟΥΣΕΣ ΤΙΜΕΣ ΠΕΛΛΕΤ ειναι και οχι ενεργεια γενικα.Φυσικα δεν ειναι κακο να συγκρινονται και αλλα καυσιμα αλλα οχι συνεχεια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179351 από pianoteacher
Απαντήθηκε από pianoteacher στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Σήμερα leroy -50€ στα 67 σακιά. Τελική τιμή 599 . Δηλαδή 8,94 ευρώ το σακί.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Manolis1978

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179352 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
+32 τα μεταφορικα ,,,αλλα αυτη η κινηση κατι δειχνει με το ξεκινημα του χειμωνα οπως και μειωσεις τιμων απο εργοστασια τετοια εποχη ειτε γενικα μειωμενη ζητηση ειτε ξεστοκαρισμα ,,,,αλλα στην τελικη οτι η τιμη δεν εχει σχεση με το κοστος παραγωγης που ειναι αυξημενο τετοια εποχη 


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179358 από pianoteacher
Απαντήθηκε από pianoteacher στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Βαρέθηκα να το ψάχνω κ να σχολιάζω πως κ γιατί!!! Ας αφήσουμε τους νόμους της προσφοράς και της ζήτησης της αγοράς να καθορίσουν τιμή όσο μπορούν. Μιλάμε για υποπροϊόντα ξύλου και για εναλλακτική μέθοδος θέρμανσης. Τώρα στα κρύα θα δείξει που οποίος το καθυστερούσε θα πρέπει να αγορασει για να ανάψει θέρμανση για τα καλά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.481 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ