Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176722 από dimosmav
Απαντήθηκε από dimosmav στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Λαμία σήμερα φίλος που συνεργάζομαι και αγόρασε ΣΒΑΙΣΧΟΦΕΡ θα το δώσει 8.5 και αν συνεχίσει να ΠΕΡΝΕΙ 20αρικα κάθε 20-25 μέρες από ΣΕΠΤΈΜΒΡΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 9 ΕΥΡΩ!!!!!!ΘΑ ΠΟΝΕΣΟΥΝ Κ@ΛΟΙ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙΑ ΧΩΡΙΣ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ!!ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΑ ΞΕΣΚΙΣΑΝΕ ΟΛΑ

Με όλο το σεβασμό σιγά μη βρει να το δώσει 9€. Θα το κοιτάζει στην αποθήκη και θα πονάει ο δικός του κ.......

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176723 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πίστεψέ με θα το δώσει μια χαρά!!!ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΑΛΙ ΣΕ ΑΛΛΑΓΗ ΜΟΡΦΗΣ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΕΥΚΟΛΑ !!!ΑΠΛΑ Η ΘΑ ΚΑΙΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΩΡΕΣ (ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΤΟ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ) Η ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΟΦΑΝ ΚΑΜΙΑ ΣΟΜΠΑ ΣΤΟ ΡΕΥΜΑ (ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΘΕΟ!!!)Η ΑΓΚΑΛΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΘΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΒΗΤΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ 1.60-1.80 Το πετρελαίο ΠΑΛΙ ΘΑ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΠΈΛΛΕΤ!!!ΠΟΛΥΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΠΑΝΤΩΣ !!!!ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ
Last edit: 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176726 από dimosmav
Απαντήθηκε από dimosmav στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Κάποιοι θα αγοράσουν. Με το πετρέλαιο 1.60 μείον το επίδομα βγαίνει λιγότερο. Ποτέ εξάλλου δεν αγοράζουμε στο limit up και μάλιστα "φούσκες". Ο πόλεμος θα λήξει, η Ουκρανία θα θέλει να πουλήσει και οι τιμές θα ομαλοποιηθούν. Όνειρο; Μπορεί! Αλλά αυτό θα μας σώσει.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176727 από giannis kalor
Απαντήθηκε από giannis kalor στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δεν παίζει αυτό σενάριο παιδιά . Όσο και να το θέλετε γιατί πονάει η τσέπη δεν παίζει . Δεν θα ξαναυπαρξει 220€ παλέτα "αυστριακό" 170€ παλέτα ελληνικό .
Πλέον θα παίζουν από 290€ έως 600€ ανάλογα το πέλλετ και την εποχή και τη. Ποσότητα . Με πιο συνηθισμένη τιμή στα 400€

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176728 από dimosmav
Απαντήθηκε από dimosmav στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Σίγουρα δεν περιμένω να αγοράσω με 220€. Όμως από 350 και πάνω ξεφεύγει η κατάσταση. Δε βιάζομαι γιατί πιστεύω ότι καλύτερα μπορεί να πάνε τα πράγματα παρά χειρότερα με τον πόλεμο και την αισχροκέρδεια στα προϊόντα. Βλέποντας και κάνοντας. Υπάρχει και η λύση του πετρελαίου που μπορεί να αξιοποιηθεί αν ξεφύγει το πέλλετ. Υπομονή...

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176730 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΦΥΣΙΚΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΑ ΦΙΛΟΣ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΕΒΑΣΕ ΣΕ ΟΜΠΑΔΑ ΣΤΟ FACEBOOK 29 ΕΥΡΩ ΠΑΝΩ Η ΠΑΛΕΤΑ ΟΙ ΒΟΥΛΓΑΡΟΙ.ΑΝ ΚΑΘΕ 10-20 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΙ 20ΑΡΙΚΑ  ΘΑ ΓΑΜΗΘΟΥ .....Ε!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.528 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ