Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176700 από Xagio
Απαντήθηκε από Xagio στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Συμφωνώ κ εμένα Μ είχε κουρεψει κλέφτη γραναζακι πλαστικό το έκανα σε μηχανουργείο μεταλλικό αφού πρώτα αγόρασα καινούριο με μεταλλικό π αναβάθμισε η εταιρία. Κ το κρατηδα καβατζα. Δίνω παράδειγμα το αυστριακό λόγω τιμής. Είναι ακριβό όχι απαραίτητα καλο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176701 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ  ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ???ΤΑ ΣΚΟΥΡΟΧΡΩΜΑ ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ  ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΦΕΤΟΣ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΟΤΕΡ ΚΟΧΛΙΑ ΠΟΥ ΚΟΥΡΕΥΕ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΣΤΟ ΜΕΙΩΤΕΙΡΑ  Η ΜΠΟΜΠΙΝΑ ΠΑΤΙΝΑΡΙΖΕ ΣΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΖΟΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΡΙΧΝΕ ΣΩΣΤΕΣ ΔΟΣΕΙΣ Η ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑΝΕ!!!!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΛΑΚΕΤΕΣ ΑΛΛΑΓΗ ΕΩΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΟΣΕΣ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΟΣΜΟΣ!!!!!ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟ ΠΛΕΟΝ(ΠΟΛΛΟΙ ΚΟΧΛΙΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΦΡΑΚΑΡΟΥΝ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΠΟΤΕ ΠΡΙΝ 5  7 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΟ !!!! ΑΠΛΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ!!!"ΜΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΛΗ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ".ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΓΙΑ ΘΕΜΑ ΜΟΝΟ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ .ΠΑΝΤΑ ΠΕΡΝΟΥΝΕ ΛΙΓΑ ΜΕ ΚΑΘΑΡΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΑΝ ΜΑΣ" ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ"".ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΕΡΙΜΈΝΟΝΤΑΣ ΠΛΈΟΝ !!
Ε μα στη στάχτη κρίνονται τα premium. Άλλο 0,6% άλλο 0,3%. Ρίχνεις το μισό καθάρισμα και αποφεύγεις το clinker και τα errors.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176702 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πάντως το SBAISXOFER ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΕΣ!!!!ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ PREMIUM ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΚΟΥΡΑ!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176703 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΚΑΚΩΣ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Ο ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΕΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ Η Η ΠΛΑΚΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ "ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙ" ΤΟ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟ ΣΗΜΕΙΟ.ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΠΑΛΙ Η ΤΕΦΛΟΝ Η ΡΕΤΑΛΟΝ Η ΜΕ ΑΛΛΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΕΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Η ΣΕ ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΑ ΘΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΑΜΠΕΡ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΨΕΙ ΤΟ ΚΥΚΛΩΜΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΕΤΑ!!!ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΟΤΕΡ ΚΕΝΤΑ ΤΟ ΠΑΘΑΊΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΑ ΓΚΡΙ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΜΟΤΕΡ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ""ΧΑΛΑΝΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ""!!!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176704 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Πάντως το SBAISXOFER ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΕΣ!!!!ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ PREMIUM ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΚΟΥΡΑ!!!
Τα premium είναι πάντα ανοιχτόχρωμα γιατί δεν έχουν μέσα φλοιό. Ο φλοιός είναι που αυξάνει το ποσοστό της στάχτης. Για τις ζημιές δε μπορώ να εκφέρω άποψη. Αν το πέλλετ πήρε υγρασία ή αλλοιώθηκαν τα χαρακτηριστικά του μήκους, της πυκνότητας και της σκόνης με οποιονδήποτε τρόπο, τότε ίσως θα μπορούσε να προκληθεί βλάβη στον κοχλία. Αλλιώς μάλλον έφαγε τα ψωμιά του το μοτέρ ανεξαρτήτως μάρκας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176705 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΠΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΜΟΤΕΡ Η Η ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΛΛΕΤ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΖΗΜΙΕΣ!!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΚΑΜΠΟΣΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΦΑΕΙ ΤΑ ΨΩΜΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ 2 -3 ΧΡΟΝΩΝ ΤΑ ΜΟΤΕΡ!!!ΝΑΙ ΥΠΗΡΧΑΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ 4-- 8 ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑΝ ΑΛΛΑ ΠΕΛΛΕΤ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΒΑΛΑΝΕ ΣΒΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ""ΠΗΡΑΝΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ""" ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝΕ ΓΡΑΣΑΡΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕΙΩΤΕΡΑ Η ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΤΙΣ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1 ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ !!ΑΥΤΑ!!!!!! ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΕΖΟΝ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΜΟΤΕΡ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΣΤΡΟΦΩΝ ΚΑΒΑΤΖΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ !!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.607 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ