Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176547 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλά εντάξει... Με αυτά που γράφεις μπορεί πολύ εύκολα να καταλάβουμε τι παίζει εδώ μεσα... Ξέρω πολύ καλά τι πλήρωσα τωρα εσένα τι σου είπε δεν με νοιάζει και τόσο... Γιατί δεν ξέρω καν τι ακριβώς ζήτησες απο τον άνθρωπο...σας χαλάνε μάλλον τι σούπα σε κάποιους εαν κυκλοφορεί φθηνό πελλετ στην αγορά... Οτι φάγατε φάγατε φέτος... Δεν την πατάμε ξανά..
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176548 από Xagio
Απαντήθηκε από Xagio στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Για αρχή ψάχνω pellet δεν με νοιάζει ποιος το πουλάει.... Εγώ δεν πουλάω οπότε είσαι άκυρος. Δεύτερων έκανα χαβαλε. Εσύ έχεις τη μύγα και μυγιαζεσαι με νεύρα δεν βοηθάς. Εμένα Μ είπε Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει μόνο χονδρική. Εάν είμαι έμπορος γιατί το φέρνει από έξω, και είπα ωραία μια Νταλίκα για αρχή να το δούμε έχω συνεργείο που πουλάει λάδια αυτοκινήτων ανταλλακτικά και θα πουλάει και πέλλετ. Είναι φίλος όχι δικό μου μπορούμε να πάρουμε και εάν ναι πόσο. Τώρα πουλάω 360 και με μεταφορικά Θεσσαλονίκη θα βγει από 450 έως 500 η παλέτα.  Και σου λέω εάν μπορείς πάρε ένα φορτίο με την καλύτερη δυνατή τιμή γιατί εμένα Μ είπε 360. Εάν δεις τις τελευταίες μέρες έχω απαντήσει σε προβλήματα για αγορά σωμάτων. Για αυτονομία σε 2 ορόφους.   Είχα κ παλιά προφίλ π ξέχασα όνομα κωδικο και βοηθούσα όσο μπορούσα το φόρουμ κ για κάτι εξυπνακηδες τα παράτησα και ξέχασα τους κωδικούς. Δεν έχω λόγω να σου πω ψέματα απλά εσύ πουλάς παπά η είσαι καλός στις διαπραατευσεις. Πέρσι αγόρασα Rezult α Εθνική ότι καλύτερο έχω κάψει με 215 το τόνο και αυστριακό στα 220 από ρουμανικό το οποίο ήταν μάπα σε σχέση με άλλες χρονιές πριν 2 χρόνια gruneholz ελληνικό με 235 όταν είχε 300 το αυστριακό εκκίνηση. Οπότε δεν έχω μαγαζί μάστορα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176549 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Η απάντηση στο πρόβλημα σου είναι με η χωρίς... Και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.. Με 360... χωρίς ωμός...? Καλή συνέχεια δεν έχω απόλυτος κάνανε  θεμα ούτε νεύρα.. απλά προσπαθώ να βρω μια λύση για τον κόσμο που δύσκολα τα βγάζει πέρα... Το μόνο σίγουρο είναι οτι υπάρχει τεράστια ασχροκαιρδια απο έμπορους  και τα μαγαζιά που πουλάνε... Βρήκανε την κότα με τα χρυσά αυγά...αλλα τα σχέδια τους σε λίγο καιρό θα χαλάσουμε γιατί έρχονται αλλαγές στο ρεύμα... Για αρχή... Και μεγάλη επιδότηση στο θέρμανσης... Και μην ξεχνάτε κάτι είμαστε σε μεταβατική περίοδο και πάμε για εκλογές... 
Last edit: 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν by Z3us1984.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176550 από Xagio
Απαντήθηκε από Xagio στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Τώρα μιλάει πιο σωστά. Απλά το είπα κ αυτό με το λιγότερο δυνατό κόστος. Με λιγότερο ... γίνετε αφού το κάνει εισαγωγή σημαίνει ότι και για Ροδόπη και για Θεσσαλονίκη το ίδιο απλά τα μεταφορικά αλλάζουν. Είναι ανεβασμένα οι τιμές παγκόσμιος αλλά κ η αισχροκαιρδια καλά κρατεί.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176551 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Τώρα επικοινώνησα και Μ είπε ότι για Θεσσαλονίκη μόνο χοντρική κοντά στα 440 με 500 μια νταλίκα γιατί για Κομοτηνή πουλάει 360. Που σου έδωσε 300 ευρώ εσένα. Αγόρασε 500 παλέτες με 280 αφού είσαι τόσο δυνατός στις διαπραγματεύσεις. Και θα στις πάρω με 295 εγώ. Και θα έρθω να τις πάρω να τις πουλήσω με 340 την παλέτα να βγάλω τα έξοδα και κέρδος.    

Φιλε συγγνώμη, ζητάει μεχρι Κομοτηνή  360.... Και για 250 χλμ που ειναι η Θεσσαλονίκη ζηταει 100 ευρω τον τονο παραπανω, 460 σου βαζω περιπου εγω τον τονο, δηλ. 2400 ευρω μεταφορικά για 250 χλμ. Κάτι δεν με ακούγεται καλα. 
Καλυτερα να στείλεις φορτηγό  εσυ δηλ, βρες εναν που κάνει μεταφορες Κομοτηνή, Θεσσαλονίκη και θα πληρωσεις το πολυ 35.ευρω την Παλέτα 
 
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176552 από Xagio
Απαντήθηκε από Xagio στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Αυτό λέω και γω. Και υποτηθετε ότι ο φίλος έκλεισε με 300 παλέτες όχι φορτίο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.541 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ