Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171180 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλημέρα στην παρέα ... το γνωστό "πράσινο" πολυκατάστημα έβαλε προσφορές ...

Το κουλό είναι ότι για την κάθε παλέτα (1ος τόνου) μου ζήτησαν μεταφορικά 90€ ,,, ενώ πέρυσι απ το ίδιο κατάστημα πλήρωσα 50€ για παλέτα 1250 κιλών !!!
Υπόψιν ότι είναι για μεταφορά σε Λουτράκι και σε όχι "δυσπρόσιτη περιοχή" ... απόσταση περίπου 70 χλμ ...
Έστειλα mail διαμαρτυρίας αλλά δεν έχω πάρει απάντηση ακόμα ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171188 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
ψαξε μονος σου για μεταφορικη


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171210 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Εννοείται ότι το έψαξα ... αλλά τους δημιουργούν προβλήματα με τις παραλαβές ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171211 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

lefterismega έγραψε: Εννοείται ότι το έψαξα ... αλλά τους δημιουργούν προβλήματα με τις παραλαβές ...

Καλησπέρα Λευτέρη
παραγγέλνεις σε διεύθυνση στο σπίτι φίλου/κουνιάδου/κουμπάρου κλπ. το οποίο έχει "πράσινο κατάστημα" κοντά του
βολεύουνε τα καταστήματα Μάνδρα/Πειραια/Μεταμόρφωση κλπ.
Εχεις κλείσει μεταφορική με υδραυλική πόρτα πίσω αφού θα σε έχουν ενημερώσει 2 ημέρες πριν γιά την παράδοση.
Όμως Λευτέρη άμα καις 2 παλλέτες δεν συμφέρει το όλο μπέρδεμα.
Εγώ προσωπικά παρόλο που πήρα το καλοκαίρι 6 παλλέτες swai , λόγο Black Friday έκλεισα άλλες 6 με Α2.
Μου τα φέρανε από Μεταμόρφωση με δωρεάν μεταφορικά την Δευτέρα 7 το βράδυ.
Γλύτωσα 45 € την παλλέτα.Γ@θηκα να τα κατεβάσω υπόγειο μόνος μου με τη μέση χάλια ,αλλά...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171212 από Ντορις
Απαντήθηκε από Ντορις στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλησπερα σε ολους!Μολις εκανα εγγραφη στο blog καθως αντιμετωπιζω προβληματα με την σομπα pellet μου.Εχουμε 2 χρονια που την εχουμε κανει εγκατασταση στο σπιτι και ολο 'θεματα' βγαζει.Το κυριοτερο ειναι οτι το τζαμι μαυριζει λες και εχει πιασει πουρι απο καπνα,εχουμε δοκιμασει να αλλαξουμε πολλα πελλετ και αλλοτε μαυριζει λιγοτερο αλλοτε περισσοτερο.Ο τεχνικος που καλουμε για να τη ρυθμισει καθε φορα ειναι υπαλληλος στο μονο καταστημα που διαθετουν τα Γρεβενα οσο αφορα την αγορα και την ρυθμισης πελλετ σομπας(να σημειωσω πως η σομπα εχει αγοραστει απο εκει).Παρ ολα αυτα δεν ειναι και πολυ εξπερ οσο αφορα το θεμα των ρυθμισεων και αυτο εχει φανει τα τελευταια 2 χρονια..(υπηρχε αλλος υπαλληλος πριν απο αυτον ο οποιος ηταν ειδιμων).Εν κατακλειδι η ερωτηση μου ειναι τι γινεται και μαυριζει τοσο το τζαμι?

Να σημειωσω πως το μπουρι βγαινει κατευθειαν στο πλαγιο τοιχο της οικοδομης(η σομπα βρισκεται διπλα απο τον τοιχο) και ειναι μικρο,απο εκει που βρισκετε η τρυπα δηλαδη της εξοδου της σομπας(κατω αριστερα) κανει βγαινει απευθειας καθετα στον τοιχο πισω του κανοντας βεβαια μια γωνια πριν την τελικα ευθεια.(Σαν συνολο ολο ειναι περιπου εινα μετρο)


Σας ευχαριστω εκ των προτερων και συγγνωμη αν σας κουρασα απλα εχουμε αγανακτισει πια με αυτο το πραγμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171213 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλησπέρα ... εντός Αττικής οι "πράσινοι" χρεώνουν 20€ μεταφορικά ... αν προστεθεί και το κόστος της "μεταφορικής" έρχεται μια η άλλη ...
Αν το κατάστημα ήταν σωστό και δεν διπλασίαζε (σχεδόν) το κόστος ξεμπέρδευα ... Αν και διαμαρτυρήθηκα έλαβα ξύλινες απαντήσεις ...
Δυστυχώς κάποιοι παλεύουν να επιβιώσουν σε τούτες τις εποχές, και κάποιοι άλλοι πατούν απάνω τους για την κονόμα και μόνο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.530 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ