Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
4 Χρόνια 6 Μήνες πριν #168638 από geodag
Απαντήθηκε από geodag στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Να μιλήσω και για εμάς στον Βόρειο Έβρο στην Ορεστιάδα... Το '' swaihgofer'' με παραγγελία από το καλοκαίρι 250€ ο τόνος...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 6 Μήνες πριν #168640 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Αν λετε τετοιες τιμες για ΣΒΑΙ 250Ε και η λερου φοκο 3.49 Α2 ΚΑΙ 3.89 Α1 ΤΟ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ !!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;)
Last edit: 4 Χρόνια 6 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 6 Μήνες πριν #168650 από Johnpropoman
Απαντήθηκε από Johnpropoman στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Σήμερα στο Praktiker Λάρισας! :)



Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 6 Μήνες πριν #168682 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

dimlyk έγραψε: στο πρακτικερ εμφανιστηκε και το νεο της αλφα με 4,99 το τσουβαλι


Τζάμπα πουλάνε οι άνθρωποι.... δεν τους λες να το αυξήσουν λίγο ? Με τέτοιες τιμές ψάξε αλλού, βρες το πιο κοντινο Leroy Merlin.

Μα είναι δυνατόν να πουλάνε Ελληνικό προϊον με τέτοιες τιμές ? Σκέψου δηλαδή να μην υπήρχε και ανταγωνισμός από το Lerory ! 7 Ευρώ το σακί !

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 6 Μήνες πριν #168683 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

nikmat22 έγραψε: καλησπέρα μια ερώτηση θέλω να κάνω αν γνωρίζετε. Πήρα ένα τόνο gruneholz αλλά μυρίζει πολύ έντονα. Δεν το έχω παρατηρήσει αυτό στο Swai και στο Μαίναλο. Ισχύει αυτό που μου είπαν ότι είναι από βερνίκια που έχει μέσα; Η είναι απλά παραμύθια άλλων πωλητών;


Δεν ξέρω αν έχει βερνίκι κτλ (πιθανών γιατί πιστεύω ότι βάζουν και ανακυκλωμένο ξύλο) αλλά είχα ακριβώς την ίδια αίσθηση τόσο εγώ όσο και η γυναίκα μου όταν το έπαιρνα. Μύριζε την ώρα που το άδειαζα στη δεξαμενή και για λίγη ώρα μετά αλλά γενικά ήταν οκ παρότι μερικά σακιά (καμιά 10αρια) τόσο Α1 όσο και Α2 άφηναν έντονο κλικερ

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 6 Μήνες πριν #168694 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

sdancer75 έγραψε:

nikmat22 έγραψε: καλησπέρα μια ερώτηση θέλω να κάνω αν γνωρίζετε. Πήρα ένα τόνο gruneholz αλλά μυρίζει πολύ έντονα. Δεν το έχω παρατηρήσει αυτό στο Swai και στο Μαίναλο. Ισχύει αυτό που μου είπαν ότι είναι από βερνίκια που έχει μέσα; Η είναι απλά παραμύθια άλλων πωλητών;


Δεν ξέρω αν έχει βερνίκι κτλ (πιθανών γιατί πιστεύω ότι βάζουν και ανακυκλωμένο ξύλο) αλλά είχα ακριβώς την ίδια αίσθηση τόσο εγώ όσο και η γυναίκα μου όταν το έπαιρνα. Μύριζε την ώρα που το άδειαζα στη δεξαμενή και για λίγη ώρα μετά αλλά γενικά ήταν οκ παρότι μερικά σακιά (καμιά 10αρια) τόσο Α1 όσο και Α2 άφηναν έντονο κλικερ

Αν έχει κάποιος γάτες, - μπορεί να κάνει τεστ στην λεκάνη που κάνουν τις ανάγκες τους.
Εκεί θα δει, σε ποιά πέλλετ η γάτα δεν πλησιάζει.


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.500 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ