Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150206 από Panos
Απαντήθηκε από Panos στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
η αγορά έχει σταθεροποιήσει την τιμή πέλλετ και αυτό χάρι στην ALFAWOOD που πωλείται στα 232,00 € με δωρεάν παράδοση στο σπίτι σας, οπότε χαλαρώστε, απ' ΄οπου και αν αγοράζετε. Γρήγορα ξεχάσατε ότι ψάχναμε απεγνωσμένα να αγοράσουμε πέλλετ σε οποιαδήποτε τιμή, 330,00€ τον τόνο εγώ, μας αρκούσε να βλέπουμε την φλόγα του!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150209 από aaaffers
Απαντήθηκε από aaaffers στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Σήμερα έιχα σκοπο να περάσω απο το λερου στην Πειραιώς για να δοκιμάσω το holz αλλα είχε εξαντληθεί. Μου είπαν ότι παρουσιάζει έλλειψη. Απο παρασκευή και βλέπουμε!
Κατέληξα πράκτικερ για Α2 . Δεν θέλω να ακούγομαι περίεργος αλλα τα τσουβάλια είχαν μέσα πολύ σκόνη-πριονίδι και κάτι πράγματα σαν φλοιούς.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150211 από BIOPEL
Απαντήθηκε από BIOPEL στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δεν είναι καθόλου περίεργα αυτά που γράφεις, και εγώ πήρα Α2 από το Πράκτικερ Θεσσαλονίκης και είναι με πολύύύύύύύύ σκόνη και πριονίδι.
Ο κος. Νασίκας να μας πεί την γνώμη του.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150258 από iignatios
Απαντήθηκε από iignatios στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Τελικά πήρα από LM HOLZ με πολύ λίγη στάχτη και εξαιρετική συμπεριφορα...η δε σακούλες πάνω γράφουν Α1 !! Αρνητικό οι 20 ημέρες που περίμενα λόγω έλλειψης,ενώ μου είχαν πει 7-10 εργάσιμες παράδοση .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150264 από Δημήτρης Κατσούνης
Με βάζετε σε πειρασμό εμένα που είμαι (νομίζω) κατασταλαγμένος σε άλφα/α1-α2.
Θα ήθελα να τσεκαριστεί όσον αφορά την κριτική του holz. η συνέχεια της άποψης αυτής γιατί υποτίθεται ότι η πιστοποίηση εξασφαλίζει την σταθερότητα του προϊόντος. Tο ότι λέει πάνω α1 τα έχουμε πει είναι "συμόρφωση" και όχι πιστοποίηση. Εάν έχει τη σταθερότητα του πιστοποιημένου α1 της άλφα τότε και με τα 30 (τόσο δεν είναι?) διαφορά ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ καθόλου!! Είδωμεν.
Πιο παλιά δεν το έκαιγε κανείς?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150274 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
αυτο το χολζ ειναι το ιδιο που πουλαγε περσυ ? ....γιατι αυτο ειδα και φετος ...και απο περσυ ειπα οτι δεν το ξαναδοκιμαζω... τωρα διαβαζω καλα λογια και με βαζετε σε πειρασμο :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.481 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ