Βελτίωση απορροφητικότητας βόθρων

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #136595 από KERBEROS

GGEOR7777 έγραψε: Δηλαδή το τελευταίο σακουλάκι
που έριξες στην τουαλέτα και όχι στο βόθρο ήταν πριν 1,5 χρόνια??


Ναι.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #136597 από michalisgr
Τους νόμους τι μου τους γράφετε τώρα ρε;; Κάτω είναι χώμα όπως ΟΛΟΙ οι βόθροι εδώ στη περιοχή μας.. Το βιολογικό το έχουν φτιάξει και δεν μας έχουν συνδέση ακόμη από το 2007... Χαμός γίνεται εδώ... εγώ ρώτησα κάτι απλό για τα φάρμακα αυτά... τώρα για τους νόμους και παραγράφους κλπ....... να τα διαβάσουν αυτοί που πρέπει... ΚΛΑΙΝ!! θα το πάρω και εγώ να δω τι γίνεται...
Last edit: 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #136598 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Βελτίωση απορροφητικότητας βόθρων

michalisgr έγραψε: Τους νόμους τι μου τους γράφετε τώρα ρε;; Κάτω είναι χώμα όπως ΟΛΟΙ οι βόθροι εδώ στη περιοχή μας.. Το βιολογικό το έχουν φτιάξει και δεν μας έχουν συνδέση ακόμη από το 2007... Χαμός γίνεται εδώ... εγώ ρώτησα κάτι απλό για τα φάρμακα αυτά... τώρα για τους νόμους και παραγράφους κλπ....... να τα διαβάσουν αυτοί που πρέπει... ΚΛΑΙΝ!! θα το πάρω και εγώ να δω τι γίνεται...


Δέκα πουλάκια κάθονται ...
Τον νόμο τον έγραψα εγώ προς απάντηση αυτού που σφύριζε για τον ανοιχτό βόθρο και τόνισα με ΚΟΚΚΙΝΑ ότι σε μερικές περιπτώσεις επιτρέπεται.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #136599 από PRIMUS 45

michalisgr έγραψε: Τους νόμους τι μου τους γράφετε τώρα ρε;; Κάτω είναι χώμα όπως ΟΛΟΙ οι βόθροι εδώ στη περιοχή μας.. Το βιολογικό το έχουν φτιάξει και δεν μας έχουν συνδέση ακόμη από το 2007... Χαμός γίνεται εδώ... εγώ ρώτησα κάτι απλό για τα φάρμακα αυτά... τώρα για τους νόμους και παραγράφους κλπ....... να τα διαβάσουν αυτοί που πρέπει... ΚΛΑΙΝ!! θα το πάρω και εγώ να δω τι γίνεται...

Πιστεύω ότι δεν είσαι μόνος σου εδώ μέσα....
Λίγη προσοχή δεν βλάπτει


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #136634 από GGEOR7777

KERBEROS έγραψε:

GGEOR7777 έγραψε: Δηλαδή το τελευταίο σακουλάκι
που έριξες στην τουαλέτα και όχι στο βόθρο ήταν πριν 1,5 χρόνια??


Ναι.


κερβερος και μια τελαυταια ερωτηση,
παιζει σημασια αν ο βοθρος ειναι γεματος(οχι τερμα) η αδειος για να ξεκινησεις την θεραπεια;
Mου φαινεται καλυτερα αδειος...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #136635 από KERBEROS

GGEOR7777 έγραψε:

KERBEROS έγραψε:

GGEOR7777 έγραψε: Δηλαδή το τελευταίο σακουλάκι
που έριξες στην τουαλέτα και όχι στο βόθρο ήταν πριν 1,5 χρόνια??


Ναι.


κερβερος και μια τελαυταια ερωτηση,
παιζει σημασια αν ο βοθρος ειναι γεματος(οχι τερμα) η αδειος για να ξεκινησεις την θεραπεια;
Mου φαινεται καλυτερα αδειος...


Εννοείται άδειος, γιατί μετά δεν θα πρέπει να αδειάσεις ξανά το βόθρο, όσο κρατάει η 'θεραπεία'!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GGEOR7777

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ