Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57032 από fanis83
Απαντήθηκε από fanis83 στο θέμα Σκούπα στάχτης

alexx έγραψε: Παιδιά μετα απο ώρες διαβασματος στο forum για σκουπα ζέστης σταχτης έχω κατάληξη σε αυτη

www.e-tzaki.gr/index.php?page=shop.produ...3&vmcchk=1&Itemid=53

Την έχει κανείς να μας πει αν είναι καλή και αν όντως αντέχει στην ζέστη στάχτη!!!! Γιατι μια που ειχα απλή σκουπα χωρίς σακούλα και τράβηξα λίγα πελλετ με πυρετό έγινε χαμός..... Πήρε φωτιά το κορδελιο!!!! Είδα και έπαθα να βρω την πόρτα απο το λεβητοστασιο απο τα ντουμανια :pinch: !!!! Το αποτέλεσμα ήτανε να κάνει μια τρύπα το φιλτρο της σκουπας ΝΑ!!!! Σαν την τρύπα της αλεξανδρατου Νο2!!!!! Δεν είμαι για να την ξαναπαταω!!!!

Η σκούπα είναι της COLORATO και στα makro έχει 59,90 ευρώ χωρίς ΦΠΑ.
Μην σε πιάσουν κορόιδο ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57043 από stefar
Απαντήθηκε από stefar στο θέμα Σκούπα στάχτης

mk86 έγραψε: εβγαλε παλι μια προσφορα το λιντλ...ειναι κλαη η σκουπα στα 500 w ή να παρω καμια αλλη;

εχετε καμια να προτεινετε στα 50 €;

Δες αρκετά πιο πίσω. Νομίζω πως κάποιος έγραψε κριτική για τη σκούπα του Lidl.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57048 από makfrag
Απαντήθηκε από makfrag στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης

valsam έγραψε: Ξαναρωτω παιδια εχει παρει κανεις την VARO Powerplus X305 1000W 20 Lit. απο το Leroy?
www.varo.com/3200/280124/ash-cleaners/po...eaner-1000w-20l.aspx
50 ευρω που την εχει ειναι η πιο φθηνη τιμη απο παντου,την εβαλα μπρος σημερα στο Leroy και μου φανηκε οτι τραβαει πολυ καλα το θεμα ειναι μην μπουκωνει ευκολα και να βγαζει και σταχτη.


Την έχω πάρει εγώ, έχει δουλέψει 3-4 φορές μέχρι σήμερα, από δύναμη τραβήγματος είμαι πολύ ικανοποιημένος, δεν φαίνεται να μπουκώνει εύκολα, αλλά ακόμα δεν είμαι σε θέση να δώσω ασφαλείς πληροφορίες...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57062 από alexx
Απαντήθηκε από alexx στο θέμα Σκούπα στάχτης

fanis83 έγραψε:

alexx έγραψε: Παιδιά μετα απο ώρες διαβασματος στο forum για σκουπα ζέστης σταχτης έχω κατάληξη σε αυτη

www.e-tzaki.gr/index.php?page=shop.produ...3&vmcchk=1&Itemid=53

Την έχει κανείς να μας πει αν είναι καλή και αν όντως αντέχει στην ζέστη στάχτη!!!! Γιατι μια που ειχα απλή σκουπα χωρίς σακούλα και τράβηξα λίγα πελλετ με πυρετό έγινε χαμός..... Πήρε φωτιά το κορδελιο!!!! Είδα και έπαθα να βρω την πόρτα απο το λεβητοστασιο απο τα ντουμανια :pinch: !!!! Το αποτέλεσμα ήτανε να κάνει μια τρύπα το φιλτρο της σκουπας ΝΑ!!!! Σαν την τρύπα της αλεξανδρατου Νο2!!!!! Δεν είμαι για να την ξαναπαταω!!!!

Η σκούπα είναι της COLORATO και στα makro έχει 59,90 ευρώ χωρίς ΦΠΑ.
Μην σε πιάσουν κορόιδο ;)



θα παω makro να δω!! ξέρω ότι παίζουνε δυο μοντέλα colorado.. μια φθηνή που είναι και ποιο κοντή και δεν θυμαμαι αν έχει ροδακια η οποία δεν είναι για ζεστή σταχτη και έχει γύρω στα 50 ευρώ και το άλλο μοντέλο που είναι η ακριβη.....!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57070 από fanis83
Απαντήθηκε από fanis83 στο θέμα Σκούπα στάχτης

alexx έγραψε: θα παω makro να δω!! ξέρω ότι παίζουνε δυο μοντέλα colorado.. μια φθηνή που είναι και ποιο κοντή και δεν θυμαμαι αν έχει ροδακια η οποία δεν είναι για ζεστή σταχτη και έχει γύρω στα 50 ευρώ και το άλλο μοντέλο που είναι η ακριβη.....!!!!

Η μικρή έχει 49,90 ευρώ και η μεγάλη με τα ροδάκια έχει 59,90 ευρώ.
Εγώ πήρα την μικρή και είναι πολύ δυνατή ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57075 από alexx
Απαντήθηκε από alexx στο θέμα Σκούπα στάχτης
η μεγάλη μιαζει με τη φώτο στο link που έχω βάλει?? αν είναι να πάω να την πάρω αύριο!!
δεν μου λες, για ποιο makro μιλαμε?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.132 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ