Βοήθεια για επιλογή υδραυλικής σόμπας pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #17929 από AIRDIMI
Καλησπερα σας , θελω αν μπωρείτε να με βοηθήσετε . Μενω σε πολυκατοικία στην Θεσ/νικη στο εκτο όροφο το σπίτι ειναι 82 τ.μ και ειναι ρετιρε οτι αυτο συνεπάγεται (πλάκα απο πανω , απ΄ολες της πλευρές είμαι εκτεθημένος ), θελω να αγόρασω σομπα πελλετ και να τα συνδέσω με τα καλοριφέρ εχετε να μου προτείνεται μερικές τιμη - μαρκα - καταναλωση - αξιοπιστια . Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #17943 από mastoras

AIRDIMI έγραψε: Καλησπερα σας , θελω αν μπωρείτε να με βοηθήσετε . Μενω σε πολυκατοικία στην Θεσ/νικη στο εκτο όροφο το σπίτι ειναι 82 τ.μ και ειναι ρετιρε οτι αυτο συνεπάγεται (πλάκα απο πανω , απ΄ολες της πλευρές είμαι εκτεθημένος ), θελω να αγόρασω σομπα πελλετ και να τα συνδέσω με τα καλοριφέρ εχετε να μου προτείνεται μερικές τιμη - μαρκα - καταναλωση - αξιοπιστια . Ευχαριστώ


Υπάρχουν αρκετά καλά και ποιοτικά μοντέλα στην αγορά. Θα πρέπει πρώτα να κάνεις την προσωπική σου έρευνα, και πάντα σύμφωνα με τα χρήματα που μπορείς να διαθέσεις.
Να διαβάσεις με προσοχή ότι έχει γραφτεί εδώ στο φόρουμ, και είναι σχετικό με το είδος θέρμανσης που ενδιαφέρεσαι.
Στην συνέχεια να βρεις τον κατάλληλο τεχνίτη που θα αναλάβει την εγκατάσταση της συσκευής, και την λειτουργία της.
Και αφού συλλέξεις κάποιες γνώμες και προτάσεις, τα μέλη, εδώ του φόρουμ που έχουν μια σχετική εμπειρία από την χρήση της δικής τους σόμπας, όσο μπορούν θα σε βοηθήσουν. :)

Και πάλι τονίζω ότι, σημαντικό είναι να διαβάσεις με προσοχή ότι έχει γραφτεί εδώ στο φόρουμ......και επ αυτού να κάνεις τις όποιες ερωτήσεις. ;)
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #18054 από AIRDIMI
Αυτό θέλω να μου πείτε μερικά μοντέλα για να ξεκινησω απο κάπου...... ευχαριστω για την άμεση απάντηση :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #18058 από mastoras
Δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει συζητήσει έτσι. :)

Δεν προωθούμε, ούτε προτείνουμε προϊόντα διαφόρων εταιριών. Το φόρουμ energ.gr δεν είναι διαφημιστικός τόπος, παρά χώρος ανταλλαγής και απόψεων μεταξύ των μελών που όλοι είναι ιδιώτες.....με μερικές εξαιρέσεις.

Πχ εάν η ερώτηση σας ήταν "τι είδους συσκευή θέρμανσης πέλλετ μου προτείνετε για ένα διαμέρισμα ρετιρέ 85τμ ? τότε θα βρισκόσασταν μέσα στο κλίμα των γενικών συζητήσεων του φόρουμ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.115 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ