Τι είναι ο Πυρήνας - Πυρήνας ως καύσιμη ύλη

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #106102 από creta pellet

Stavrax έγραψε: Δεν μπαίνω καν στον κόπο να "φτιάξω" ευπρεπώς το κείμενό σου. Κανονικά θέλει σβήσιμο όλο, αλλά το αφήνω ως έχει για να το διαβάσεις αύριο και να το χαρείς.


απο οτι γραφετε το φορουμ εχει περιπου 5000 χιλιαδες μελη. το προβλημα που εχω ειναι με 3 συγκεκριμενα ατομα .τι κανετε γιαυτο .τα συγκεκριμενα ατομα δημιουργουν προβληματα και ειναι γνωστα σε ολους.αντι να κανετε παρατηρηση σε μενα για μαζευτε τους.εκτος αν δεν θελετε .ακριβως επειδη δεν ειναι ουτε το χωραφι ουτε το μαγαζι μου δεν μου αρεσει να μου συμπεριφερονται ετσι.δεν σε εχω ακουσει ποτε οταν δεχομαι τοσες επιθεσεις να κανεις κατι .αν θελεις να κανεις κριτικη κανε στον εαυτο σου που εχεις αφησεις τα πραγματα να φτασουν ως εδω. ουτε εσβησες ποτε κατι απο ολα αυτα που εχουν γραψει.αν δεν σας αρεσω διαγραψτε με και αφηστε τους δικου σας να κανουν οτι γουσταρουν.θα ειναι αρκετα βολικο προχωρα στη διαγραφη μου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #106109 από vag1234
Λυπάμαι που το λέω αλλά κάτι παίζει εδώ μέσα .... Δεν μπορεί όλοι οι έμποροι να είναι κακοί εκτός απο έναν ..Τεσπα creta αν και καταλαβαίνω γιατί παραφερθηκες νομίζω ότι δεν έπρεπε να γράψεις αυτά που εγραψες μόνο και μόνο για την αγάπη που απολαμβάνεις απο τη πλειοψηφία των μελών..

Φίλε doom κατα την δική μου εκτίμηση η θερμιδικη απόδοση του πυρηνοξυλου που βρίσκουμε στην ελλαδα είναι πολύ χαμηλή .. Ισως και κάτω απο 3000 θερμίδες για κοσκινισμενο Με χαμηλη υγρασια. Νομίζω ότι μια λογική αναλογία είναι το 1:2,5 ..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #106113 από DOOM_NX
Δεν κατάλαβα τι έγινε... Ρώτησα για το νούμερο της θερμογόνου και θα με τσιμεντώσουν Κρητικοί τώρα; Ενιγουέη...

Βαγγέλη, αναρρωτιέμαι πόσες θερμίδες κερδίζει από την πελλετοποίηση...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #106116 από creta pellet

vag1234 έγραψε: Λυπάμαι που το λέω αλλά κάτι παίζει εδώ μέσα .... Δεν μπορεί όλοι οι έμποροι να είναι κακοί εκτός απο έναν ..Τεσπα creta αν και καταλαβαίνω γιατί παραφερθηκες νομίζω ότι δεν έπρεπε να γράψεις αυτά που εγραψες μόνο και μόνο για την αγάπη που απολαμβάνεις απο τη πλειοψηφία των μελών..

Φίλε doom κατα την δική μου εκτίμηση η θερμιδικη απόδοση του πυρηνοξυλου που βρίσκουμε στην ελλαδα είναι πολύ χαμηλή .. Ισως και κάτω απο 3000 θερμίδες για κοσκινισμενο Με χαμηλη υγρασια. Νομίζω ότι μια λογική αναλογία είναι το 1:2,5 ..


εχετε απολυτο δικιο στα μελη του φορουμ ζηταω χιλια συγνωμη.τωρα για τους αλλους 3 που λεω συνεχεια αυτη δεν ειναι μελη του φορουμ.και δεν ανεχομαι απ'τους συγκεκριμενους να ξαναγραψουν οτιδηποτε.η συμπεριφορα μου θα ειναι πολυ χειροτερη απο οτι ειναι τωρα.
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by creta pellet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #106118 από vag1234

creta pellet έγραψε:

vag1234 έγραψε: Λυπάμαι που το λέω αλλά κάτι παίζει εδώ μέσα .... Δεν μπορεί όλοι οι έμποροι να είναι κακοί εκτός απο έναν ..Τεσπα creta αν και καταλαβαίνω γιατί παραφερθηκες νομίζω ότι δεν έπρεπε να γράψεις αυτά που εγραψες μόνο και μόνο για την αγάπη που απολαμβάνεις απο τη πλειοψηφία των μελών..

Φίλε doom κατα την δική μου εκτίμηση η θερμιδικη απόδοση του πυρηνοξυλου που βρίσκουμε στην ελλαδα είναι πολύ χαμηλή .. Ισως και κάτω απο 3000 θερμίδες για κοσκινισμενο Με χαμηλη υγρασια. Νομίζω ότι μια λογική αναλογία είναι το 1:2,5 ..


εχετε απολυτο δικιο στα μελη του φορουμ ζηταω χιλια συγνωμη.τωρα για τους αλλους 3 που λεω συνεχεια αυτη δεν ειναι μελη του φορουμ.και δεν ανεχομαι απ'τους συγκεκριμενους να ξαναγραψουν οτιδηποτε.η συμπεριφορα μου θα ειναι πολυ χειροτερη απο οτι ειναι τωρα.


Φίλε creta συνεχίζεισ με λάθος τακτική .. Χτυπά την αγορά και βγάλε φράγκα απο τον τζίρο .. Δεν θα μείνεις ποτε απο δουλειά και μετρητά ... Μια συμβουλή μην πολύ ασχολείσαι με τις σομπες, αν κάποιες δεν έχουν πρόβλημα να κάψουν το υλικο σου έχει καλώς μετά απο σωστές ρυθμίσεις..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #106120 από john88s

vag1234 έγραψε: Λυπάμαι που το λέω αλλά κάτι παίζει εδώ μέσα .... Δεν μπορεί όλοι οι έμποροι να είναι κακοί εκτός απο έναν ..Τεσπα creta αν και καταλαβαίνω γιατί παραφερθηκες νομίζω ότι δεν έπρεπε να γράψεις αυτά που εγραψες μόνο και μόνο για την αγάπη που απολαμβάνεις απο τη πλειοψηφία των μελών..

Φίλε doom κατα την δική μου εκτίμηση η θερμιδικη απόδοση του πυρηνοξυλου που βρίσκουμε στην ελλαδα είναι πολύ χαμηλή .. Ισως και κάτω απο 3000 θερμίδες για κοσκινισμενο Με χαμηλη υγρασια. Νομίζω ότι μια λογική αναλογία είναι το 1:2,5 ..


1 προς 3 πελλετ πυρηνόξυλο είπε. Αυτό σχολίασα εγώ. Τα νούμερα δεν ισχύουν. Τι παίζει; Μίλα ξεκάθαρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.114 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ