Παραγωγή πέλλετ (pellets) για ιδιόχρηση

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #14812 από ^silent_power^

OANNHSEA έγραψε: Όχι ρε γαμώτο!!! Όλα τα καλά χάνω!!!
Για ρίχτε καλέ παίδες τι έγινε... :unsure: :unsure: :unsure:


Δασκαλε!!! σε ποιανω αδειαβαστο!!!
παντως απο οτι εχω καταλαβει...τους εχεις μεγαλο βιτσιο τους εμπορους! ακους εμπορο και αλαζεις 18 χρωματα!!! :evil: :evil: :evil:
ο κυριος φωτοπουλος, ο οποιος μεταξυ αλλων εμπορευεται και τον περιβοητο καταστροφεα που μαζευει το τριμμα(για τον οποιο καταστροφεα εχουμε χιλιογραψει οτι δεν μπορει να μαζεψει τριμμα ως εχει λογο οτι θα περνει χωματα), δημιουργησε ενα νεο τοπικ στο θεμα με τα πελλετ.αν θυμαμαι καλα λεγοταν ΄΄μηχανηματα για πελλλετ΄΄!!! οταν το ειδα ξεκινησα να γραφω στο τοπικ του για να του κανω καποιες ερωτησεις μιας και στο τηλεφωνο δεν μπορουσαμε να τον βρουμε. πριν προλαβω να υποβαλω τις ερωτησεις μου...το θεμα ειχε ειδη διαγραφη!
δασκαλε που ειναι τα σχεδια?!?!!? :evil: :evil: :evil:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #14826 από OANNHSEA

παντως απο οτι εχω καταλαβει...τους εχεις μεγαλο βιτσιο τους εμπορους! ακους εμπορο και αλαζεις 18 χρωματα!!!

Εδώ είμαστε για να αλληβοηθηθούμε - όχι για να κερδίζει κάποιος από εμάς...
Άσε που δεν έχω βρει μέχρι στιγμής παρόμοιο στέκι στο εξωτερικό...

δασκαλε που ειναι τα σχεδια?!?!!?

Άστα να πάνε - έχω σοβαρό πρόβλημα με την υγεία της μητέρας μου και τρέχω εδώ και δύο μήνες...
Την έχω στο σπίτι μου για να καταλάβεις...
Πάντως είναι στα τελειώματα - μου μένει μόνο να βρω εναλλακτικό τρόπο για την παραγωγή του κοχλία...

Bellum omneum contra omne...
Θάνατος στους πετρελαιάδες!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #14843 από γιωργος

δασκαλε που ειναι τα σχεδια?!?!!?

Άστα να πάνε - έχω σοβαρό πρόβλημα με την υγεία της μητέρας μου και τρέχω εδώ και δύο μήνες...
Την έχω στο σπίτι μου για να καταλάβεις...
Πάντως είναι στα τελειώματα - μου μένει μόνο να βρω εναλλακτικό τρόπο για την παραγωγή του κοχλία...[/quote]


περαστικα στη μανουλα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #14844 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Παραγωγή πέλλετ (pellets) για ιδιόχρηση

^silent_power^ έγραψε:

OANNHSEA έγραψε: Όχι ρε γαμώτο!!! Όλα τα καλά χάνω!!!
Για ρίχτε καλέ παίδες τι έγινε... :unsure: :unsure: :unsure:


Δασκαλε!!! σε ποιανω αδειαβαστο!!!
παντως απο οτι εχω καταλαβει...τους εχεις μεγαλο βιτσιο τους εμπορους! ακους εμπορο και αλαζεις 18 χρωματα!!! :evil: :evil: :evil:
ο κυριος φωτοπουλος, ο οποιος μεταξυ αλλων εμπορευεται και τον περιβοητο καταστροφεα που μαζευει το τριμμα(για τον οποιο καταστροφεα εχουμε χιλιογραψει οτι δεν μπορει να μαζεψει τριμμα ως εχει λογο οτι θα περνει χωματα), δημιουργησε ενα νεο τοπικ στο θεμα με τα πελλετ.αν θυμαμαι καλα λεγοταν ΄΄μηχανηματα για πελλλετ΄΄!!! οταν το ειδα ξεκινησα να γραφω στο τοπικ του για να του κανω καποιες ερωτησεις μιας και στο τηλεφωνο δεν μπορουσαμε να τον βρουμε. πριν προλαβω να υποβαλω τις ερωτησεις μου...το θεμα ειχε ειδη διαγραφη!
δασκαλε που ειναι τα σχεδια?!?!!? :evil: :evil: :evil:


Σβήστηκε μια και με το συγκεκριμένο μήνυμα διαφήμιζε κάποιο προϊόν του.(Μη ξαναλέμε για κανόνες κλπ)

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #14937 από ^silent_power^

antisakis έγραψε:

^silent_power^ έγραψε:

mastoras έγραψε:


Ετσι ακριβως ειναι!!
θελω να πω για την ελια καλο ειναι να την κανουμε mix με διαφορα αλλα πριονιδια
γιατι γινεται πολυ σκληρο πελλετ.


καλησπερα Σακη!
τι συμαινει αυτο(γινεται σκληρο πελλετ)? ειναι πολυ δυνατο το πελλετ και μπορουμε να μοιρασουμε αυτη τη δυναμη σε αλλα υλικα που δεν εχουν τοσο πολυ? ή αυτο ειναι μειονεκτημα (οταν ειναι τοσο σκληρο το πελλετ εννοω)?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #14940 από ^silent_power^

OANNHSEA έγραψε:

παντως απο οτι εχω καταλαβει...τους εχεις μεγαλο βιτσιο τους εμπορους! ακους εμπορο και αλαζεις 18 χρωματα!!!

Εδώ είμαστε για να αλληβοηθηθούμε - όχι για να κερδίζει κάποιος από εμάς...
Άσε που δεν έχω βρει μέχρι στιγμής παρόμοιο στέκι στο εξωτερικό...

δασκαλε που ειναι τα σχεδια?!?!!?

Άστα να πάνε - έχω σοβαρό πρόβλημα με την υγεία της μητέρας μου και τρέχω εδώ και δύο μήνες...
Την έχω στο σπίτι μου για να καταλάβεις...
Πάντως είναι στα τελειώματα - μου μένει μόνο να βρω εναλλακτικό τρόπο για την παραγωγή του κοχλία...



εννοωειτε πως ειμαστε για να αλληλοβοηθιομαστε εδω! απλα αστειευτυκα με το σχολειο μου ποιο πανω! δεν το εννοουσα αυτο που εγραξα!

περαστηκα στην μητερα σου.ευχομαι να μην ειναι κατι σοβαρο και να ανρωρει το γρηγοροτερο.

μιας και τα παιδια εδω εχουν βρει εισαγωγεα για να τους φερεις τις μηχανες απο κινα..μηπως θα επρεπε να κοιταζαμε για καποια μπρικεττομηχανη απο κινα και να μας την εκανε εισαγωγη αν μπορουσε? οτι και να κανουμε η αληθεια ειναι οτι δεν μπορουμε να τους χτυπησουμε στο κοστολογιο τους κινεζους
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by ^silent_power^.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.215 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ