Παραγωγή πέλλετ (pellets) για ιδιόχρηση

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13793 από antisakis
Παρεα του θεματος
Ειστε καλεσμενοι μου ολοι την πρωτομαγια στις Σκουριες (Μεγαλη Παναγια)
Στην πηγη της Ζωης!!
Στην αρχη της βιομαζας !!
που εχει την ατυχια να κρυβει στα σπλαχνα της χρυσο
αυτη την φουσκα που ουτε οι γατες τρωνε!!
για να συνεχισω να κανω το πελλετ μου, αυτο που και σεις θελετε η κανετε
πρεπει στο χωραφι μου να συνεχισουν να βγαινουν χορτα,δεντρα κλπ
αυτα χωρις νερο η με νερο δηλητηριο δεν γινονται
και το βασικοτερο πρεπει να ειμαι και γω υγιης.

Την πρωτομαγια ενα μεγαλο οχι στην αναπτυξη τους ειτε χρυση ειναι αυτη ειτε πρασινη,κοκκινη κλπ
και ενα μεγαλο ναι στην πρασινη οικονομια.
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by antisakis.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13798 από ^silent_power^

fillmore έγραψε: εεεεεεεε!!!!!!!!!.........όχι ρε πόσο μπροστά είναι οι άνθρωποι!!!!!!!.............ακριβώς ότι χρειάζομαι!!!!!!!!!!!...............


τα βρήκα σε αυτό το side
......και μάλιστα στο διπλανό χωριό!!!!!!!!!.............Γουμένισσα!!!!!!..........


παρα πολυ καλο!!! ελπιζω η εταιρια να κρατησε την τιμη χαμηλα! πως ξυραινει το υλικο ομως?
γουμενισσα? απο που εισαι ακριβως fillmore? μιας και η μανα μου ειναι απο τα μερη σου!
το κοβω να βγουμε και συγγενοις στο τελος! :evil:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13800 από OANNHSEA

^silent_power^ έγραψε:

fillmore έγραψε: εεεεεεεε!!!!!!!!!.........όχι ρε πόσο μπροστά είναι οι άνθρωποι!!!!!!!.............ακριβώς ότι χρειάζομαι!!!!!!!!!!!...............


τα βρήκα σε αυτό το side
......και μάλιστα στο διπλανό χωριό!!!!!!!!!.............Γουμένισσα!!!!!!..........


παρα πολυ καλο!!! ελπιζω η εταιρια να κρατησε την τιμη χαμηλα! πως ξυραινει το υλικο ομως?
γουμενισσα? απο που εισαι ακριβως fillmore? μιας και η μανα μου ειναι απο τα μερη σου!
το κοβω να βγουμε και συγγενοις στο τελος! :evil:


Δεν το ξηραίνει το υλικό... Ή θα το αφήσεις να ξηραθεί μόνο του ή θα πάρεις ένα ξηραντήρα...
Πες μας fillmore, ποιός το φέρνει στην Ελλάδα;;;

ΥΓ Παίδες είμαι κοντά να τελείωσω σχεδιαστικά και το ξηραντήριο που έχουμε δει και τη μπριγκετομηχανή....
Ϊσως στα μέσα αυτού του μήνα να τα ανεβάσω στο διαδίκτυο...

Bellum omneum contra omne...
Θάνατος στους πετρελαιάδες!!!
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by OANNHSEA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13830 από mastoras
Με λύπη μου σας πληροφορώ πως για φέτος δεν θα μπορέσω να φτιάξω πελλετ με τα κλαδέματα από τις ελιές που είχα μαζέψει στον ελαιώνα μας. :(

Και αυτό γιατί εχτές το βράδυ κτηνοτρόφοι της περιοχής μου τα "μάζεψαν" για να ταΐσουν τα κατσίκια. :angry:

Ενα χοντρο λουκέτο πλέον θα δεσπόζει στην πόρτα του χωραφιού μας, και ποιος ξέρει ίσως σε λίγα χρόνια θα φυλάμε τα χωράφια με το τουφέκι.........το κερατο μου μέσα. :(
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13832 από stergiosbik

mastoras έγραψε: Με λύπη μου σας πληροφορώ πως για φέτος δεν θα μπορέσω να φτιάξω πελλετ με τα κλαδέματα από τις ελιές που είχα μαζέψει στον ελαιώνα μας. :(

Και αυτό γιατί εχτές το βράδυ κτηνοτρόφοι της περιοχής μου τα "μάζεψαν" για να ταΐσουν τα κατσίκια. :angry:

Ενα χοντρο λουκέτο πλέον θα δεσπόζει στην πόρτα του χωραφιού μας, και ποιος ξέρει ίσως σε λίγα χρόνια θα φυλάμε τα χωράφια με το τουφέκι.........το κερατο μου μέσα. :(


Κοιτα να παρεις κανενα κατσικι για φαγητο για να σου ερθει μια η αλλη!!! :lol: :lol: :lol:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13837 από Nasikas
αφου ειχες γιδια στην γειτονιά σου ωρε Μαστορα, το μονο που θα ειχες να κανεις ήταν να βαλεις ενα-δυό αδεια μπουκαλια ΡΑΟΥΝΤΑΠ πανω στα αποκλαδα.
Δεν θα πλησιαζε ο γιδαρης. :angry:


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.271 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ