Starfire Maxi 30

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #82572 από ioannidis
Απαντήθηκε από ioannidis στο θέμα Starfire Maxi 30
Οποιος θελει απο το φορουμ και μπορει να ερθει στην Σκυδρα Ν. Πελλας μπορω να του δειξω εγκατασταση του ΜΑΧΙ-30 σε οικοδομη ( ετος κατασκευης 1978 ) με 4 διαμερισματα των 120 μετρων το καθε ενα.
Συνολο 480 μετρα ! ! !

Επισης μπορω να του δειξω πολλες αλλες εγκαταστασεις σε σπιτια των 200 μετρων και πανω .

Οποιος θελει ας μου στειλει μνμ να κανονισουμε επισκεψεις οποτε αυτος θελει .
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #82574 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Starfire Maxi 30

ioannidis έγραψε: Οποιος θελει απο το φορουμ και μπορει να ερθει στην Σκυδρα Ν. Πελλας μπορω να του δειξω εγκατασταση του ΜΑΧΙ-30 σε οικοδομη ( ετος κατασκευης 1978 ) με 4 διαμερισματα των 120 μετρων το καθε ενα.
Συνολο 480 μετρα ! ! !

Επισης μπορω να του δειξω πολλες αλλες εγκαταστασεις σε σπιτια των 200 μετρων και πανω .

Οποιος θελει ας μου στειλει μνμ να κανονισουμε επισκεψεις οποτε αυτος θελει .

Sorry για το offtopic, αλλά μια και σας βρίσκω, μήπως θα θέλατε να τοποθετηθείτε επί του παρακάτω θέματος;

www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...9&id=56995&Itemid=53

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #82716 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
δεν εχω καμια αμφιβολια για τα οσα λεσ ιοαννιδη. μιλασ παντα για starfire maxi 30 και απαντω εγω γιατι μαλλον δεν εχεισ καταλαβη περι τινοσ προκιτε. μιλαμε για πατατα στην κιριολεξια. εχω βαλη αμετριτους λεβητες. εδω εχουμε να κανουμε με θερμοκρασια. και αυτο τι σιμενι απλα καταναλωση. τα εχω γραψη και ποιο πισω και δεν θελω να κουραζω τα ιδια ατομα που τα εχουν διαβαση.θα το γραψω λοιπον για εσενα που δεν εχω αντιριση γιαυτα που λες. η παταταμου δεν σικονη θερμοκρασια πανω απο 62 βαθμουσ μαξιμου οταν προσεχε ετσι? οταν λεω ο κυκλοφοριτησ δουλευη. εαν τωρα ο καιροσ ειναι καλος οπως αυτες της μερες και πιαση ο χωροσ την θερμοκρασια που εχουμε επιλεξη τοτε εκει ανεβενη 65-70 και μετα stop fire αλλα οσο δουλευη κυκλοφοριτης δεν παι πανω απο 62 και ουτε 5-4 ουτε 5-3 κανη. δεν πιστευω τωρα να φτει ι εγκατασταση νομιζω ετσι? γιαυτο οταν ειχε +5 εφαγε για 24 ωρεσ 60 κιλα.οποτε μιν μου λετε για 90-420 μετρα και αλλα. 100 μετρα εχω και ζεστενω. και δεν το κανω καλα. μιλισα με εταιρια και μου ειπε πως οντωσ υπαρχη προβλημα. αλλα ποιοσ θα το λυση? αυτα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #82749 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Starfire Maxi 30

ioannidis έγραψε: Οποιος θελει απο το φορουμ και μπορει να ερθει στην Σκυδρα Ν. Πελλας μπορω να του δειξω εγκατασταση του ΜΑΧΙ-30 σε οικοδομη ( ετος κατασκευης 1978 ) με 4 διαμερισματα των 120 μετρων το καθε ενα.
Συνολο 480 μετρα ! ! !

Επισης μπορω να του δειξω πολλες αλλες εγκαταστασεις σε σπιτια των 200 μετρων και πανω .

Οποιος θελει ας μου στειλει μνμ να κανονισουμε επισκεψεις οποτε αυτος θελει .




Eνταξη για 200τμ αλλα και για 480τμ!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #82778 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Starfire Maxi 30

betonly έγραψε: δεν εχω καμια αμφιβολια για τα οσα λεσ ιοαννιδη. μιλασ παντα για starfire maxi 30 και απαντω εγω γιατι μαλλον δεν εχεισ καταλαβη περι τινοσ προκιτε. μιλαμε για πατατα στην κιριολεξια. εχω βαλη αμετριτους λεβητες. εδω εχουμε να κανουμε με θερμοκρασια. και αυτο τι σιμενι απλα καταναλωση. τα εχω γραψη και ποιο πισω και δεν θελω να κουραζω τα ιδια ατομα που τα εχουν διαβαση.θα το γραψω λοιπον για εσενα που δεν εχω αντιριση γιαυτα που λες. η παταταμου δεν σικονη θερμοκρασια πανω απο 62 βαθμουσ μαξιμου οταν προσεχε ετσι? οταν λεω ο κυκλοφοριτησ δουλευη. εαν τωρα ο καιροσ ειναι καλος οπως αυτες της μερες και πιαση ο χωροσ την θερμοκρασια που εχουμε επιλεξη τοτε εκει ανεβενη 65-70 και μετα stop fire αλλα οσο δουλευη κυκλοφοριτης δεν παι πανω απο 62 και ουτε 5-4 ουτε 5-3 κανη. δεν πιστευω τωρα να φτει ι εγκατασταση νομιζω ετσι? γιαυτο οταν ειχε +5 εφαγε για 24 ωρεσ 60 κιλα.οποτε μιν μου λετε για 90-420 μετρα και αλλα. 100 μετρα εχω και ζεστενω. και δεν το κανω καλα. μιλισα με εταιρια και μου ειπε πως οντωσ υπαρχη προβλημα. αλλα ποιοσ θα το λυση? αυτα.



Καλα πως γινεται να ζεστενει 480τμ και να εχεις προβλημα εσυ με 100τμ θα ξεχασουμε και τα λιγα
που ξερουμε.Μαλλον θα λεει για πιο μεγαλο λεβητα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #82789 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δεν υπάρχει μεγαλύτερος. Ο STARFIRE MAXI 30 είναι ένας και ίδιος σε θερμική απόδοση παντού! Αλλαγές υπάρχουν μόνο στο λογισμικό των νέων μοντέλων. Ακόμη και το πιο νέο μοντέλο BIODOM 2010, έχει την ίδια δύναμη (30 KW), απλά χωράει περισσότερα νερά στο καζάνι του (140 κ. αντί 72 κ.)
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by ΘΕΟΔΟΣΗΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.121 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ