Τι pellet θα αγοράσετε / αγοράσατε για το χειμώνα;

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #74230 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ

Fokion έγραψε: Σωστη και αυτη η αποψη αλλα εγω ειμουν - και δεν το εδωσα σωστα - επικεντρωμενος στο αν μια "καλη" παρτιδα πελλετ μπορει να ανατρεψει μια κακη φημη...
( δηλ το αναποδο που λεγατε πριν οτι οκ μεσα σε 1000 παλετες αριστες, μια μπορει να βγει λιγο μουφα...


επειδη ίσως δεν έχω το πνεύμα και το πρόβλημα της συζήτησης, να διευκρινήσω πως:

μούφα σε πιστοποιημένα άριστο προιόν, δε δέχομαι, άντε λίγο κατώτερης ποιότητας να είναι ένας τόνος, αλλά όχι μουφα....
Το ανάποδο, αν και μπορεί, δεν ανατρέπει μιά γενικά κακή φήμη, (αν εξακολουθεί να υπάρχει πρόβλημα στο σύνολο)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #74249 από DOOM_NX
Οοοοπα!

7Α125 γράφει;

Ρε theoilia, πάρε μια άδεια σακούλα, τράβα φωτογραφία το πίσω μέρος και ανέβασέ τη στο tinypic.com σε παρακαλώ, γιατί το forum γ@μάει την ανάλυση.

7Α125 είναι ο αριθμός καταχώρησης της EGGER.

S.C. EGGER Energia SRL
Austriei 2, room 2
725400 RADAUTI
JUD. SUCEAVA
ROMANIA

Εγώ μέχρι στιγμής νόμιζα ότι Golden Nuggets και Schweighofer παράγονται στο ίδιο εργοστάσιο, στο Sebes.

Τα πέλλετ της EGGER έχουν θερμοκρασία τήξης 1350 βαθμούς. Της SCHWEIGHOFER 1250. Δε μιλάμε για το ίδιο προϊόν έτσι;

Τι γίνεται εδώ;
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #74254 από giogud

theoilia έγραψε:

DOOM_NX έγραψε:
Στο Radauti ποιο παράγεται;


Αυτό



Και άμα σου πω πως αυτό το πέλλετ είναι Egger? Πλέον δεν θα το ξαναδείς.

Στο Radauti η Schweighofer πέρασε από έλεγχο 1 εβδομάδα πριν παραλάβεις και πήρε ξανά την En plus πιστοποίηση μέσα στον Δεκέμβρη.



Όλα τα πέλλετ Golden Nuggets που έκαψες Θοδωρή, κάηκαν και σε αερόθερμη Cola χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα. Κανένα όμως.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #74260 από theoilia

giogud έγραψε:
Και άμα σου πω πως αυτό το πέλλετ είναι Egger? Πλέον δεν θα το ξαναδείς.

Στο Radauti η Schweighofer πέρασε από έλεγχο 1 εβδομάδα πριν παραλάβεις και πήρε ξανά την En plus πιστοποίηση μέσα στον Δεκέμβρη.



Όλα τα πέλλετ Golden Nuggets που έκαψες Θοδωρή, κάηκαν και σε αερόθερμη Cola χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα. Κανένα όμως.


Συγνώμη Γιώργο αλλά σε έχασα . Γιατί είναι Egger;Και αν είναι γιατί κυκλοφορεί ως Schweighofer;Τι "παιχνίδια" είναι αυτά που παίζονται;

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by theoilia.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #74262 από kobra2

giogud έγραψε:

theoilia έγραψε:

DOOM_NX έγραψε:
Στο Radauti ποιο παράγεται;


Αυτό



Και άμα σου πω πως αυτό το πέλλετ είναι Egger? Πλέον δεν θα το ξαναδείς.

Στο Radauti η Schweighofer πέρασε από έλεγχο 1 εβδομάδα πριν παραλάβεις και πήρε ξανά την En plus πιστοποίηση μέσα στον Δεκέμβρη.




Όλα τα πέλλετ Golden Nuggets που έκαψες Θοδωρή, κάηκαν και σε αερόθερμη Cola χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα. Κανένα όμως.

αυτο εχω και εγω,τωρα τελειωνει,δεν ειμαι και τοσο ευχαριστημενος αναλογα την τιμη του.θα παραγγειλω biotherm αυτη τη φορα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #74264 από DOOM_NX
Είναι γειτονικά εργοστάσια και το ένα τροφοδοτεί το άλλο:

stiri.dinuzara.com/2008/03/foreign-inves...t-pioneers-find.html

Πώς είναι το ίδιο πέλλετ όταν το ένα εργοστάσιο είναι στο Sebes και το άλλο στο Radauti; Θα μας τρελάνετε;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.147 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ